SEO

SEO ve Siz

SEO. Bu nedir ve web sitenizin rekabetten daha iyi görünmesine, hissetmesine ve derecelendirilmesine nasıl yardımcı olabilir? Eh, yeni başlayanlar için, arama motorları SEO yazma seviyorum ve eğer yoksa, o zaman büyük bir belada. Arama motoru optimizasyonu anlamına gelir ve sitenizin arama motorlarıyla iyi bir şekilde sıralanmasına yardımcı olur ve bu da sitenizi her gün çevrimiçi arama yapan kişiler tarafından görülebilir. Ve gerçekten, kim çevrimiçi arama yapmıyor? Bu çok büyük ve çevrimiçi trafik istiyorsanız, sizin için çalışmak için SEO'ya ihtiyacınız var.

Anahtar kelimeler, sitenize geri bağlantı olarak içerecek ve sayfanızın fark edilmesinde en uygun olanları yazmak için yazmanız gereken bir şeydir. Anahtar kelimeler, misafirlerin ilk aramaları kadar yararlı olmalıdır. Örneğin, siteniz köpeklerle ilgili ise, ana anahtar kelime köpek olmakla kalmaz, aynı zamanda köpeklerle ilgili şeyler de olur, böylece havlama, kuyruk, köpek gibi şeyler kullanılmalıdır. Öncelikle okuyucunuzu karıştırmak istemezsiniz, ikincisi de bir aramada kullanılabilecek kelimelerin kullanıcı tarafından size geri gönderilmesini istemektesiniz.

İçeriğinizle arama motorunu kızdırmak bir ölüm öpücüğüdür. Web sitesi. Anahtar kelime doldurma ile dolu olan sayfalar, sayfaların bilgileri eksik veya gezinmek zor olanlar güvenilir olmadıkları kabul edilir ve hiç de düşük sayılırlar.

Ama ne sıralama? Kimin umrunda? Eğer siteniz ve trafiğiniz yoksa, umursacaksınız. Bir şey aradığınızı ve ilk iki veya üç sitenin mutlak bir karmaşa olduğunu hayal edin. Aradığınız cevabı alamadınız ve hiç olmadığı kadar kafanız karıştı. SEO ile bu asla olmaz çünkü sayfalar, aramanızla eşleşen en fazla anahtar kelimeye sahip olan bir şekilde sıralanır. Gerçekten, gerçekten, gerçekten yapacak bir şey aradığınız sürece, hiç kimse bir aramada 2. sayfaya veya daha ileriye gitmeyecektir. Bu, en iyi sayfaların ilk önce görüntülenenler olduğunu öğrenmeye geldiğimiz içindir. Eğer ilki işe yaramazsa, ikinci olanın emin bir bahisi olacaktır. Herkes kendi bilgileriyle mutlu olur ve site trafiğini alır. Gerçek tutmak, güvenilir tutmak ve SEO'nun sizin için çalışmasını sağlamak, sitenizin doğru yönde ilerlediğinin işaretidir.