SEO

SEO veya Redesign Web Sitesi ne yapmalı – SEO Taktikleri

Akla gelen bir başka soru ise "Web sitemizi yeniden tasarlamalı mıyız?" Bir zamanlar bir alanın sahibiyle konuştum ve hemen hemen aradıkları etkinliği almazlarsa, tüm web sitesini en baştan aşağıya doğru yeniden tasarladıklarını belirtti. Döndürülmeden hiçbir taş kalmaz. Açıkçası, sıradaki sorum "Etkili olmadığımı nereden biliyorsun?" Cevap, "Telefonlarımız çalıyor." WOW!

Şokun yüzüme baktığını görmüş olmalı ve ne yapacağımı sordu. Ona yargılamadan, parasını tuvalete attığını açıkladım. Ve işte bu yüzden.

1. Para Atıkları.

Buradaki atıklar, siteyi gerçekten değiştirecek birine ödeme yapmaktan kaynaklanıyor. Değişen veya bir çalışanı yapan bir danışman olsun ya da olmasın, bu noktada hala bir kayıptır.

2. Yeterince Zaman geçmedi.

İnternetin değiştiğini düşündüğümüz kadar hızlı bir şekilde fark edilmeden yavaştır. Yeni bir web sitesine sahip olmak, arama motorunun farkına varmak için birkaç hafta alabilir. Açıkçası, SEO ile ne olduğunu biliyorsanız, çok daha hızlı fark edebilirsiniz. Ama bazen zaman ve sabır gerektirir.

3. Hiçbir Geri Bağlantı oluşturulmadı.

Widget'ınızın veya bilginizin ne olduğuna bağlı olarak, bir çeşit backlinking yapı kurulumuna ihtiyacınız olacak. Üzgünüm bu bir gerçek. Bu, para ve kalite pahasına hızlı bir şekilde yapılabilir veya yavaş rotaya geçip kaliteli bağlantılar kurabilirsiniz.

4. Gecikmiş Tanıma

Bir web sitesini her 3 ayda bir değiştirmek çok zararlı olabilir. Bir Arama Motoru tutarlılık görmek istemiyor. Onlar sürekli bir web sitesi bir önceki yeniden yapmanın bir re-hash değil içerik arıyorlar.

Bu yüzden benim tavsiyem SEO Taktikler konusunda eğitim almaktır. Bu tür bir şeyi delege etmek için bir tür iseniz, web yöneticinizin bu konuda eğitilmesini sağlayın. Arama motoru sonuç sayfalarında görünmüyorsa, web sitenizi suçlamayın başka bir sorun var.