SEO

SEO – Yazılım Sizin İçin SEO Yapamıyor

Otomatik olarak sayfalar ve makaleler üreten yazılım veya programlar üreten makale veya blog satın almak sizi daha etkili hissetmenize neden olabilir, ancak bu da SEO açısından iyi iş yaptığınız anlamına gelmez. Kaygan ve profesyonel pazarlama yazılımlarının sitenizi nasıl göründüğü önemli değil. Kâr elde etmenin tek yolu, teklifinizin sunduğu avantajları açıkça söyleyen kelimeleri, neden sizden almalısınız ki başka kimselerden almamanız gerektiği ile ilgili gerçeklerle nasıl yedekleneceğini öğrenmektir.

Ne kadar çok pazarlama yazılımı değiştiği önemli değil, başarılı ikna edici metin yazarlığı sırları her zaman aynı kalacaktır. İkna edici bir şekilde yazmanın nasıl yapılacağını bilerek, sahip olduğunuz en kritik ve en önemli pazarlama aracının ortaya çıktığı ortaya çıkıyor. Yazma motivasyonunuz kendi ürününüze olan inancınız olmalıdır.

İyi bir arama motoru optimizasyonu kopyasının parçası, müşterinin duygularını manipüle etmek yoluyla satın almayı ikna etti – özellikle ürüne yönelik heyecan artırmak söz konusu olduğunda. Satın almak için duyguları motive eden etkili reklamlar ve satış mektupları yazabiliyorsanız, reklamcılık tarafından bilinen en eski ve en karlı sırlardan birini nasıl öğreneceğinizi öğreneceksiniz.

İşiniz için daha iyi sonuç verecek doğal SEO yazarken aklınızda bulundurmanız gereken anahtar şeyler 1) insanların konuşması gibi yazmak 2) bir okuyucu ile samimiyet ve bağlantı oluşturmak 3) 39'ın dikkatini çekme, 4) aynı öneriyi farklı şekillerde ifade etme 5) argümanlarınızı gerçekler ve araştırmalar ile yedekleme ve 6) kopyanızı web sitenize yerleştirme böylece okuyucu dostu.

Etkili yazılımlarla birlikte iyi yazılmış bir kopyasını kullanmak, web varlığınızı artırmak için kullanabileceğiniz en iyi arama motoru optimizasyonu stratejisi olabilir.