SEO

SEO'da Basın Bültenlerinin Neden Vazgeçilmez Olduğunun Analizi

Basın bültenleri SEO uzmanları için vazgeçilmez bir araç olmuştur. Web yöneticilerinin yayınları dizinlere göndermeleri gerektiğinden, sendikasyon arama motorlarını bildirimde bulunmaya yönlendiriyor. Bununla birlikte, premium dizinlere kaliteli sürümler sunmakla tutarlı olmalısınız. Gönderiminiz, iş çevrelerindeki ilgi alanlarına ilgi göstermeye devam ederse, yakında, arama motoru tarayıcısının, web sitenizde, sürümde bağlantıya geçtiğini görmesini bekleyebilirsiniz. Yani, bir çift SEO avantajı kazanırsınız. İlk olarak, web sitenize değerli doğrudan ziyaretçileriniz var. İkincisi, siteniz her zaman sayfa sıralamasını geliştirir. Bu alanda, PR'nin kalitesi ve dizinin kalitesi aynı derecede önemlidir.

Yaygın bir hata

Hem ücretli hem de ücretsiz PR dizinlerinin puanları olduğundan, birçok web yöneticisi ortak bir hata yapar. Aynı PR'yi birden fazla dizine göndermek, gönderim yönergelerine uymayabilir, ancak bu Google ile iyi sonuçlanmaz. Arama motoru her yazıda orijinal kaliteyi tercih ediyor. İyi bir PR firması, farklı dizinler için orijinal sürümleri kullanmanızı tavsiye eder. Evet, birden fazla yayın yazmak bir ya da iki yazı yazmaktan daha pahalıdır, ancak SEO avantajları birkaçdır. Google haberlerinde tüm dizinler bulunmamaktadır. PR'nizi kaliteli dizinlere optimize edip gönderebilecek bir SEO servisine bakın.

Backlinks çekişme

Matt Cutts (Head, Google Web spam) tarafından geçen Aralık'taki bir web yöneticisi forumundaki yorumdan bu yana, sahada çok fazla çekişme var. Cutts, PR backlinklerinin çok fazla SEO avantajına sahip olmadığını gösterdi. Bununla birlikte, bu tartışmada daha fazla dışlama yapılmadığına dikkat edilmelidir. Google, her zamanki gibi, politikalarında ve güncellemelerinde garip bir şekilde gizli kalmaktadır. Web yöneticileri, yayınları birbirine bağlayan geçmişte hala umutlarını kaybetmekte. Ancak, dikkatli olanlar her zaman yeni güncellemelerin peşindedir. Google algoritmasındaki son gelişmelerin farkında olan etkili bir yazı hizmeti arayın. Penguin 2.0'ı takip eden sinekkuşu güncellendi. Yazma hizmetinin bu yeni gelişmelere uygun olarak sürüm geliştirip geliştiremeyeceğini görün.

En yüksek kalitenin sağlanması

Basın Bülteni, şirket içindeki bir dinamik gelişmeyi ilişkilendirebilmelidir. Halkın temel amacı hakkında çok net olmalısınız. Bir şey ne zaman haber yapar? Halkla ilişkiler bu soruyu cevaplayabilmelidir. Okuyucular, şirketteki haber değeri gelişmeleri hakkında en ilginç şekilde bir fikir edinmelidir. Sunulan sunumda sunum şekli çok önemlidir. Tercih edilen birkaç yazı servisinden örnek yayınlar isteyin. Bir görüşmecinin bakış açılarından PR'leri yazabilecek olanı bulun.

Ayrıca, çeşitli dizinlere bakın. Site kurallarına ve öne çıkan sürümlerin kalitesine bakın. Kılavuzlardan geçmek, kaliteli sürümlerin nasıl geliştirileceğine dair net bilgiler sunabilir. Bültenlerde son derece dinamik bir his olmalı. Okuyucunun harekete geçirici bir çağrısının olması gerekir. Ancak, & # 39; ziyaret sitesi xyz & # 39; gibi doğrudan tanıtım ifadeleri olmamalıdır. Bunun yerine, mevcut bilgiler, okuyucu siteye bir karar vermeye karar verdiğinde o kadar çekici olmalıdır.