الطباعة - تصميم

Serigrafi Kiti Doğru Çözüm mü?

Özel tişörtler yaptırmak istiyorsanız, mevcut en iyi seçenek serigrafi kitini almak. Bu kitlerden biri, gerçek baskının yapılmasını sağlayacak طبعة makinesini, serigrafi işlemi için ihtiyaç duyacağınız boyaları ve bazı paketlerde, tümüyle sizi yönlendirecek eksiksiz bir DVD eğitim malzemeleri seti oluşturacak süreci.

Bu DVD setler, projeleriniz için farklı makineler olarak hazırlanırken, benzer şekilde çalışsalar da, kendi küçük farklar kümesine sahip olmaları için çok önemlidir. Bu farklılıkları kendi başınıza bulmak, çok fazla boya ve test tişörtünün içinde boşa harcanmasıyla oldukça maliyetli olabilir.

Ev Çözümü veya İş Çözümü Olarak Bir Serigrafi Seti

Bu kitlerden birini alırken yapmanız gereken ilk şey, bunun ne için olduğunu anlamaktır. Piyasada farklı fiyatlar için çeşitli seçenekler var. Bu makineler akılda tutulacak şekilde inşa edilmiştir ve kullanacağınız makineyle eşleştirmeniz gerekir.

Bunun anlamı, makinenizi yeni açılan bir işletme için kullanmayı planlıyorsanız, ona uyarlanmış bir model almanız gerektiğidir. Her şey, ihtiyacınız olan ve ona uygun kalitede olması gereken kullanım için güvenilir bir modele sahip olmakla ilgili.

Serigrafi kitinizin, verdiğiniz siparişin ortasında kırılıp kırılmadığını hayal edin. İşiniz için anında felaket anlamına gelir. Onları mutlu etmek istiyorsun, değil mi?

Bununla birlikte, eğer bir ev çözümü arıyorsanız, bunun için fazla ödeme yapmak istemezdiniz ve düzenli olmayan bir şekilde kullanacağınız bir modeli tercih ederdiniz. Başlangıç ​​kitlerinin devreye girdiği yer burasıdır. Bu kitler, taramanın en sıradan kullanıcıları olanlara bir çözüm sağlayacaktır. Uzun vadede daha profesyonel bir model kadar güvenilir olmasa da daha zor olsa da, daha ucuzdurlar.

Test etmek istiyorsanız, mükemmel seçeneklerdir.

Profesyonel Serigrafi Kitine Dalmalı mıyım?

Kullanımı daha kolay olsalar da, öncelikle bunun gerçekten yapmak istediğiniz bir şey olup olmadığını belirlemelisiniz. Sağlam bir planınız yoksa ve sadece birkaç model yapacağınız takdirde, pahalı bir model satın almanıza gerek kalmaz. Bunun için bir başlangıç ​​kiti almak yeterli olacaktır.

Bundan bir iş çıkarmak istiyorsanız, o zaman uygun bir kit, kısa vadede veya uzun vadede olsun, ihtiyacınız olacak bir şey olacaktır. Daha pahalı, ancak her kuruşa değer.


مصدر بواسطة Bruno Moreira