التسويق الرقمي

Sınıflandırılmış Çevrimiçi Reklamlar – Ücretsiz Hedefli Trafiğin Büyük Hacimlerini Çekin!

Doğru şekilde kullanıldığında, çevrimiçi trafik sınıflandırması, web sitenize trafik oluşturmak için çok etkili bir yol olabilir. Tüm büyük oyuncular, bu ücretsiz trafik kaynağından en iyi şekilde yararlanıyorlar – bu yüzden, aynısını yapmak sizin çıkarlarınız için en iyisidir. Ancak, tüm seri ilanlar eşit olarak oluşturulmaz! Size başarı ve başarısızlık arasındaki farkı yaratacak birkaç gösterici vereceğim …

Doğru, en iyi sitelerin listesini ilan ederek çevrimiçi ilanlar vermek için şu adresten başlayalım:

o CraigsList

Stumblehere o

Yahoo İlanları

o Kaboo

o İntoko

o ABD ücretsiz reklamları

o Benim Alan İlanları

o Sarı Sayfalar

o Warrior Forum

Bir Sınıflandırılmış Reklamın tek ve tek amacı, bir ziyaretçiye tıklamaktır – böylece web sitenize yönlendirilir. Eklentinizde satmak için DEĞİLSİNİZ – sadece oda değil.

Peki, bir ziyaretçiyi إعلانınıza tıklamanın en iyi yolu nedir?

Zorlayıcı bir TITLE sahip olmanız gerekir okuyucunun dikkatini çeker ve alır. Başlık, bir ziyaretçinin başlangıçta göreceği reklamın tek kısmıdır – başlığın diğerlerinin reklamlarıyla birlikte başlığı. Reklamınızın başlığını mümkün olduğunca dikkat çekici hale getirmeniz gerekir. Bazı farklı semboller kullanmaktan çekinmeyin.

Başlığı tıkladıktan sonra reklamınızı görürler. Çok fazla metne ihtiyacınız yoktur – ancak yaptığınız şeyi olabildiğince heyecan verici ve ilgi çekici hale getirmeye çalışın. Daha fazla bilgi edinmek için tıklamaya karşı koyamayacaklar!

Ayrıca, IMAGE reklamlarını bu sitelerin bazılarına, örneğin CraigsList'e de yerleştirebilirsiniz. Ziyaretçiler sadece metinden ziyade bir görüntüye daha çok ilgi duyacaklar.

Bu becerileri iyileştirmek için biraz zaman ayırmak, sınıflandırılmış çevrimiçi reklamlarınızın başarısına ve sonuçta sizin karınıza kadar tüm farkı yaratacaktır!