التسويق الرقمي

Sizin için Kaliteli LCD Ekran Teknolojisi Çalışması Yapmak

Potansiyel müşterilerin ilgilerini hedeflerinden reklamlarınıza yönlendirmek zorlu bir iştir. Adınızı ve sloganınızı yapmanın en iyi stratejilerinden biri, bir LCD veya sıvı kristal ekran, ekran yardımıyla onları canlandırmaktır. Sen, onları, Times Square'de, Coke ve bira satan barların dışında gördüklerini biliyorsun. "Bu ben olabilir!" düşünüyorsun. “Bu benim işim olabilir!”

Çok hızlı değil. Bunu hatırlamanız gerekir, tüm insanlar eşit olarak oluşturulabilirken, tüm إعلان alanı kesinlikle değildir ve LCD ekranlar istisna değildir. Eğer reklam-oyuncu ekranlarını kiralamaya ve kiralamaya ("dijital tabela" olarak bilinir) girmek ya da sadece kendiniz satın almak istiyorsanız, aklınızda bulundurmanız gereken birkaç şey var.

Yeni bir ekran satın aldığınızda veya Reklam kampanyanızı görüntülemek için dijital tabela kullanarak, her zaman söz konusu cihazın, iyi çalışma düzeninde gerçekten endüstriyel sınıf bir LCD cihaz olduğundan emin olun. Ofis kullanımı göz önünde bulundurularak tasarlanan elektronik, sizin amacınıza uygun değildir ve size zaman ve para harcayarak arızaya yatkındır. Örneğin, Citgo, reklam oyuncuları ile en görünür ve pahalı olanları bile çok yıllık teknik zorluklar yaşamıştır. Aynı itibarı kendine gösterme! Hava koşullarına karşı dayanıklı (yerel iklimi dikkate alarak), çizilmeye karşı dayanıklı ve uzun ömürlü ekranlara sahip endüstriyel LCD'lere yatırım yapın.

Aynı zamanda, farklı şekilleri hesaba katmaktan kaçının. Bu pazarı, diğer yollardan ziyade bütçenize uygun hale getirmek. Günümüzde dijital bir tabela uygulaması için en uygun maliyetli yöntem, entegre reklam ve medya oynatıcıları olan LCD sistemlerini ifade eden tek başına dijital tabela olarak kabul edilmektedir. Bunlar, diğer makinelerle ağ olmadığından, genellikle daha güvenilirdir ve aynı performans düzeyine göre daha az bakım gerektirecektir.

Peki ya dışarıda reklam alanı çıkarmak istemiyorsanız? İşyerinde LCD teknolojisinin sizin için nasıl çalışmasını sağlayabilirsiniz? Duvarlarınızda işinizin övgülerine ses çıkaracak birkaç panel PC ekran sistemi istiyorsanız, dışarıda olduğu kadar kapalı mekanlarda da çalışacak tek başına dijital tabela kullanmayı düşünebilirsiniz. Bununla birlikte, LCD dokunmatik ekran teknolojisini de göz önünde bulundurmalısınız. Birkaç iyi yerleştirilmiş terminalle, ofisinize gelen herhangi bir ziyaretçi kolayca binada gezinebilir, mevcut ürünlerinizi veya hizmetlerinizi görebilir ve bir parmağınızı kaldırmadan kendi cevaplarını bulabilir.

Industrial Image Inc. Tüm amaçlar için ekranlar, Endüstriyel LCD ve Reklam Oynatıcı sistemleri. Bu teknoloji sizin ve işinizin gelişmesine yardımcı olmak için var. LCD sistemler pahalı olabilir, ancak çalışma şeklinizde devrim yapma kabiliyetine sahiptir. Yani geride kalmayacağından emin ol.