SEO

SMX Advanced'e Katılmanız İçin 10 Büyük Neden

Akıllı pazarlamacılar öğrenmenin asla durmayacağını biliyorlar. En iyi olmak, en yeni taktikler, trendler ve teknolojilerden haberdar olmak demektir. Sizin gibi uzman arama pazarlamacıları için tasarlanmış seçkin bir eğitim programı için Seattle'daki SMX® Advanced, 3-5 Haziran'a katılın.

Bize tekrar katılmanız için 10 neden için okumaya devam edin…

1. Arama Motoru Arazi Programı Muhtemelen, kayıt pazarlaması endüstrisinin yayın organı olan Search Engine Land'in düzenli bir okuyucususunuz. SMX Advanced’de, doğrudan Search Engine Land’ın editörlerinden, katkıda bulunanlarından ve uzman konuşmacılarından gelen tüm uzmanlık, analiz ve öngörüleri elde edersiniz.

2. Herkes için bir şeyler Tek izli konferanslar erteleyebilir çünkü herkes için bir şeyler sunmak zor. Bunu anladık. Bu yüzden aynı anda çalışan dört parçayı sunuyoruz – SEO, SEM, Insights ve Çözümler.

3 sizin için her zaman bir oturum olacak. Temelleri atla. SMX Advanced adında tam orada. Seanslar hızlı tempolu. Soru ve Cevaplar yasaklı değildir. Derin dalış yapacaksınız, sıkı çalışacaksınız ve zarif pirzolalar ve bir sonraki seviye içgörülerle ortaya çıkacaksınız.

4. % 100 beyaz şapka. SMX konuşmacıları en yüksek etik standartlarda tutulur. Sadece markanız veya müşterileriniz için güvenli olan taktikleri öğrenirsiniz.

5 ile, sizi düzenleyiciler, arama motorları veya patronunuzla sıcak suya sokabilecek zengin hızlı projeler yok. Zaman kazandıran çözümler. Değerli butik ajanslardan martech çözümlerine ve arama motorlarına kadar, Expo Hall and Solutions Track'ta zaman kazandıracak ve performansı artıracak ürünler ve hizmetler bulacaksınız.

6. Farklı eğitim. Oturum biçimleri konulara uyuyor. Yalnız oturumları uzman liderliğindeki derin dalışlar sunuyor. Paneller çeşitli bakış açıları sunar. Yuvarlak masa toplantıları tartışmanın en değerli olduğu durumlarda PowerPuan'ları alır. Klinikler, özel bir soru-cevap ortamındaki özel, duruma göre gereksinimlerinize yöneliktir.

7. Derin dalış atölyeleri. Daha fazlası için aç? Seyahat planınıza tam gün, tam gaz atölyesi ekleyin. Konular Gelişmiş SEO, Gelişmiş AdWords, Teknik SEO ve daha fazlasını içerir.

8. Olağanüstü olanaklar. SMX Advanced, üretken olduğu kadar hoş. Tüm Erişim kayıtlarınızda en iyi raf olanakları bulunur – kahvaltı ve sıcak öğle yemekleri, dahili şarj ve tazeleme molaları ve birkaçını belirtmek için ücretsiz WiFi.

9. Güvenli ortam. Katılımcılar, konuşmacılar, sponsorlar, personel gibi herkes için sıcakkanlı ve taciz etmeyen bir konferans deneyimi sunmaktan gurur duyuyoruz. İstisna yok. Dönem.

10. Öncelik sizsiniz. SMX bir yazılım şirketi veya dijital ajans tarafından desteklenmemektedir. Ara sıra yapılan arama konusu ile uğraşan bir müşteri etkinliği değil. Tarafsız, satıcı-agnostik programımız bir şeyi yapmak için tasarlanmıştır: Başarılı olmanıza yardımcı olur. Bu bizim tek gündemimiz.

Bir konferansa gelmek bir yatırımdır. Çok şey ekledin ve çok şey almayı hak ettin. Bize SMX Advanced'de katılın ve trafiği artırmak, ziyaretçileri dönüştürmek ve işinizi büyütmek için hemen uygulanabilecek yeni taktikler, ipuçları ve teknikler ile silahlı olarak yürüyün – bize güvenebilirsiniz.

Şimdi kaydolun ve 900 $ 'a kadar indirim kazanın tesisteki ücretler:

  • All Access Pass: Şimdi rezervasyon yapın ve 450 $ indirim kazanın
  • All Access + Workshop Combo (en iyi değer!) : şimdi ve 900 $ 'lık yerinde indirim kazanın.
  • Networking Pass: Şimdi rezervasyon yapın ve 300 $ indirim elde edin.

Seattle'da görüşmek üzere!

Psst… Bonus Nedeni! SMX Advanced'e katılan herkes, 5. Yıllık Arama Motoru Arazi Ödülleri'nde (19459009) aramada en iyisini kutlamaya davet edilir! Endüstrideki en havalı ödül gösterisi için güzel Seattle'daki Pop Kültür Müzesi'nde bize katılın! (Bu coveted ödülünü almak için gerekenlere sahip olduğunuzu düşünüyor musunuz? SEO ve SEM kategorileri ve giriş kriterleri hakkında her şeyi öğrenin!)


Bu makalede dile getirilen görüşler konuk yazarın görüşlerini oluşturuyor ve mutlaka Search Engine Land değil. Personel yazarları burada listelenmiştir.


نبذة عن الكاتب

Search Engine Land, arama motoru endüstrisi haberlerini, ayrıca SEO, PPC ve arama motoru pazarlaması ipuçlarını, taktiklerini ve stratejilerini içeren günlük bir yayın ve bilgi sitesidir. Özel içerik özellikleri, site duyuruları, SMX etkinliklerimiz hakkında duyurular ve ara sıra sponsor mesajları Arama Motoru Arazi tarafından yayınlanmaktadır.