SEO

SMX Londra'da konuşmak ister misiniz? İşte nasıl

SMX Londra 21-22 Mayıs tarihlerinde vb. Mekanlarda, 155 Bishopsgate, Liverpool St., Londra EC2M 3YD adresinde gerçekleştirildi. Konuşmak için seçilme şansını arttırmak için gündemi okuduğunuzdan emin olun. Oturumların ne hakkında olduğunu anlayın. Gösterinizin hedef kitlenin ve oturumun hedefinde olduğundan emin olun. Lütfen neleri kapsayacağınız konusunda da çok net olun. Ayrıca, listelenen belirli bir oturumu görmüyorsanız, bunun nedeni o oturum için açıklık olmamasıdır. İsteğinizi göndermek için bu formu kullanın.

LÜTFEN DİKKAT: Çok sayıda oturum zaten doldurulmuş ve sahalara açık değil. Bir oturum perde formunda görünmüyorsa, henüz gündemde konuşmacı görünmese bile kapalıdır.

Tahmin edebileceğiniz gibi, Marketing Land konferanslarına konuşma ilgisi yüksektir. Kelimenin tam anlamıyla şov için konuşmacıları seçmek için yüzlerce başvuru gözden geçiriyoruz.

Pitch erken: Pitchinizi erken göndermek, size daha iyi bir seçilme şansı veriyor. Koordinatörler, konuşmacıları kabul ediyorlar, tıpkı okula kabul politikasını kullanan kolejler gibi oturuma en uygun olduğunu düşündükleri bir konuşmacı belirledikleri anda. Bu yüzden erken adım atma, seçilme olasılığınızı artırır.

Formu kullanın: Konuşmacı adım formu (http://marketinglandevents.com/speaker-form/), konuşmayı isteme şeklidir. Orada perdesinin nasıl yazılması gerektiği ve ne içermesi gerektiği hakkında yararlı bilgiler var.

Kendin yaz ve kendine özel ol: Oturuma özel olmayan bir sürü bölüm var. Bu, ses perdesinin göz ardı edilmesini sağlamanın en etkili yoludur. Ve bu yıl, önerilen bir konuşmacı dışında bir kişi tarafından yazılan perdeleri artık kabul etmiyoruz. Eğer bir düşünce lideriyseniz, perdeyi kendiniz yazın… ve oturum konusuna% 100 odaklandığından emin olun.

“En iyi adımınızı atın:” Alan sayısını üçe sınırlıyoruz Kişi başına, bu yüzden lütfen SMX katılımcılarına en iyisini sunacağınızı düşündüğünüz oturumlara katılın

Size bildirimde bulunulur: Konuşmaya katılan herkes size e-posta ile bildirilir.

Ve geciktirmeyin — her oturum için adım şekilleri kapanır, her şey 18 Şubat haftasını kapatarak oturumlar doldurulur.


نبذة عن الكاتب