SEO

SMX West'deki aramanın geleceğine bakın

30 Ocak Çarşamba günü, Kuzey Amerika Küresel Ortakları Google Başkanı Marco Lenoci, akıllı internet cihazlarının kullanıldığı “Yardım Çağı” na, arama, bilgi, ürün ve hizmet arayan insanlardan evrimleştiği bir yolculuğa çıkacak. ihtiyaçlarımızı öngörecek ve kişisel konsiyerj olarak sürekli yanınızda olacaktır. Google'ın beş yıllık planına bir göz atacaksınız ve pazarlamada bazı önemli beklenen sismik değişikliklere anlamlı bir bakış açısı kazanacaksınız.

Sonra 31 Ocak Perşembe günü Microsoft Search Evangelist Christi Olson ve Microsoft Bing için Partner Group Mühendislik Müdürü Junaid Ahmed Microsoft'un “Akıllı Arama İçin Arayış” vizyonunu ortaya koydu. AI'nın hem doğal aramalarda, hem de reklamlarda nasıl önemli bir itici güç haline geldiğini ve pazarlamacıların anahtar kelimelerden niyete doğru beklenmedik bir şekilde hareket etmesini beklemeniz ve hazırlamanız gerektiğini duyacaksınız. ve izleyiciler.

Şarkının dediği gibi, arama pazarlamasının geleceği parlak olacak. Vizyon sahibi anahtar notlara ek olarak, sektördeki en saygın uzmanların ve düşünce liderlerinin bazılarından sunumlarla son oturumlar yaşayacaksınız. Kaçırmak istemeyeceğiniz bir deneyim.

Erken kuş oranları 21 Aralık Cumartesi günü sona eriyor, bu yüzden arama yapmayın, bu pazarlamacılar için bu zorunluluktaki etkinliğinizi korumak için şimdi kaydolun.


Yazar