SEO

SMX West'e katılmak için 10 neden

Kârlı ve somut SEO ve SEM sonuçları için 30-31 Ocak tarihlerinde San Jose’deki Search Engine Land’s SMX® West’e katılın. İşte bize katılmanızın 10 nedeni…

1. Uzmanlardan harekete geçirilebilir taktikler. Google, Microsoft, IBM, SurveyMonkey ve daha pek çok şirkette çalışan endüstri liderlerinden kanıtlanmış, uygulanabilir taktikler edinin. Trafiği artırmak, potansiyel müşteriler oluşturmak ve satışları artırmak için uygulayabileceğiniz taktikleri bırakacaksınız.

2. Arama Motoru Arazi Programı SMX, Search Engine Land editörleri, katkıda bulunanlar ve endüstri uzmanları tarafından el yapımıdır ve maksimum öğrenme, değer ve arama pazarlaması iyiliği sunmak için tasarlanmıştır.

3. 30+ seans, önemli notlar ve klinikler. Yalnız oturumları uzman liderliğindeki derin dalışlar sunuyor. Paneller çeşitli bakış açıları sunar. Yuvarlak masa tartışmaları daha değerli olduğunda PowerPuan'ları hendek. Klinikler, özel bir soru-cevap ortamında kendi durumunuza özel gereksinimlerinizi karşılar. Gündeme bakın.

4. Her zaman senin için bir şey. Tek izli konferanslar erteleme olabilir. Sahnede olanlarla ilgilenmiyorsanız, şansınız yaver gitmez. Bunu anladık. Bu nedenle, aynı anda çalışan özel SEO ve SEM parçaları sunuyoruz. Her ikisinden de sorumlu olan pazarlamacılar için deneyiminizi ve öğreniminizi kendi ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirebilirsiniz.

5. % 100 beyaz şapka. Sadece markanız veya müşterileriniz için güvenli olan taktikleri öğrenirsiniz.

6, düzenleyiciler, arama motorları veya patronunuzla sizi sıcak suya sokabilecek hızlı zenginleşme programları. Arama topluluğuyla bağlantı kuracaksınız. Ağınızı kurmak ve yeni bağlantılar kurmak SMX deneyiminin merkezinde yer almaktadır. SMX katılımcıları 1-800-Flowers, American Express, Macy’s, Priceline gibi saygın markalardan ve irili ufaklı ajanslardan geliyorlar

7. Güvenli bir ortam. SMX kesinlikle herkes için – katılımcılar, konuşmacılar, sponsorlar, personel – arkadaş canlısı, misafirperver, taciz etmeyen bir konferans deneyimi. İstisna yok

8. Olağanüstü olanaklar. SMX'i üretken olduğu kadar keyifli hale getirmek için çok çalışıyoruz. [5659002] 9, En İyi Raf Olanakları Tüm Erişim ve Ağ Geçişi kaydınıza dahildir – tam kahvaltı ve sıcak öğle yemeği, serinletme molaları ve ücretsiz Wi-Fi, birkaç isim.

9. Hiçbir gizli gündem yok. SMX bir yazılım şirketi veya dijital ajans tarafından desteklenmemektedir. Tarafsız, satıcı-agnostik içeriğimiz bir şeyi yapmak için tasarlanmıştır: Başarılı olmanıza yardımcı olur.

10. Tamamlama Sertifikası. Geri ödemeler için mükemmel olan ve mükemmel bir arama pazarlamacısı olmaya olan bağlılığınızı gösteren resmi bir Bitirme Sertifikası kazanın.

Mükemmel geçişinizi seçin

Özel hedeflerinize ve bütçenize uygun geçişi seçin:

  • Tüm Erişim: Tam konferans deneyimi – 30'dan fazla oturum, önemli notlar, klinikler, ağ oluşturma etkinlikleri ve kolaylıklar. Şimdi rezervasyon yapın ve tesis ücretlerinde 150 $ kazanın!
  • All Access + Workshop (en iyi değer!) : Gündeme konferans gün boyu tam bir atölye çalışması ekleyerek zamanınızı en üst düzeye çıkarın. Hemen şimdi rezervasyon yapın ve tesis ücretinden 300 $ kazanın!
  • Networking: Sıkı bir bütçeniz varsa mükemmel. Sponsorlu oturumların, ağ kurma, WiFi – hatta sıcak yemekler ve serinletmelerin kilidini açacaksınız (gerçekten!). Hemen şimdi rezervasyon yapın ve otel fiyatlarında 100 $ kazanın!

San Jose'de görüşmek üzere!


Bu makalede dile getirilen görüşler konuk yazarın görüşlerini oluşturuyor ve mutlaka Arama Motoru Arazi'ye yazılmıyor. Personel yazarları burada listelenmiştir.


نبذة عن الكاتب

Search Engine Land, arama motoru endüstrisi haberlerini, SEO, PPC ve arama motoru pazarlamacılığı ipuçlarını, taktiklerini ve stratejilerini içeren günlük bir yayın ve bilgi sitesidir. Özel içerik özellikleri, site duyuruları, SMX etkinliklerimiz hakkında duyurular ve ara sıra sponsor mesajları Arama Motoru Arazi tarafından yayınlanmaktadır.