التسويق الرقمي

Snapchat Best Friends Nasıl Kaldırılır

En iyi video ve fotoğraf paylaşım uygulamalarından biri olan Snapchat'ın son haber bülteni, günlük olarak gönderilen ve alınan 500 milyondan fazla anlık belleği bildirdi. Snapchat'un en popüler özelliklerinden biri, hem nefret hem de eşit derecede sevilen En İyi Arkadaş listesi. Kullanıcılar bu özelliği, sık sık çektiğiniz kişilerle paylaşma takaslarının kolay kullanılabilirliğinden ve profilinizdeki En iyi arkadaşlar listesini gösterdiği için herkesin görebileceği anlamına gelir.

En İyi Arkadaşlar Listesi Açıklanmış

Snapchat En İyi Arkadaşlar veya informal olarak bilinen "üst listeniz" en sık paylaştığınız 3 kişidir. Liste her hafta güncellenir. Bu, insanları hafta boyunca daha sık eklediğinizde, En İyi Arkadaşlar listenizde görünecekleri anlamına gelir. Bu listeyi, kolayca erişebilmek için rehber listesinin en üstünde gösterildiği gibi, yeni bir snap göndermeye hazır olduğunuzda görebilirsiniz. Kişilerinizde bulunan herkes tarafından görülebilir ve profiliniz herkese açık olarak görüntülenir.

Kişilerinizin En İyi Arkadaşlarını Nasıl Alabilirsiniz

Tüm kişilerinizin en iyi arkadaşlarını görmek için Aşağıdaki yöntem

·

hakkında bilmek istediğiniz arkadaşınızın ismine veya kullanıcı adına aşağı doğru ilerleyin. Bu, kullanıcı adlarını ve arkadaş puanlarını görebileceğiniz kendi profillerini getirir.

· Burada Arkadaşınızın en sık karşılaştığı kullanıcıların listelerine bakın.

· En iyi arkadaşlarınızın sayısını ayarlar bölmesinde 3'ten 5'e 7'ye taşıyabilirsiniz.

En iyi arkadaş algoritmasının böyle bir ortamda çalıştığını unutmayın. Birisi size düzenli olarak çıtçıtlar gönderirse, ancak sadece birkaç kez cevap verdiğinizde, bu kişi en iyi arkadaş listenizde olabilir, çünkü skor her seferinde gönderdiği zaman yükselir. Aynı şekilde, düzenli olarak başkalarına göre daha sık bir kişiye gönderirseniz, bunlar listenizde sona erer.

Snapchat En İyi Arkadaşlarını Kaldırma

Snapchat en iyi arkadaşlarını nasıl kaldıracağınızı öğrenmek oldukça basit bir süreçtir Ancak, bu özelliklerin doğru şekilde kullanılması için nasıl çalıştığını tam olarak anlamanız gerekir. İlk olarak, Snapchat'ın en iyi arkadaşlarınız için belirli bir puanı vardır ve skor, aldığınız ve gönderdiğiniz toplamda toplam sayısıdır. Bu, profilinizde göreceğiniz puanın, hizmeti kullanmaya başladığından beri biriktirdiğiniz toplam etkinlik sayısı olduğu anlamına gelir. İkincisi, skor tüm arkadaşlarınız arasında yaptığınız görüşmelerle ölçülür, bu da kimin en iyi arkadaş listenizde yer aldığını belirler.

Ardından, Snapchat'ın arkadaşlık için özel algoritmasına dayanarak, size ait anlık görüntü sayısını gösterir. ve onların yanında en iyi arkadaşların arasına gönderilir. Snapchat'in daha yeni güncellemelerinde, skorları listede ilk 3, 5 veya 7 arkadaştan göreceksiniz. Bu arkadaşlar haftalık olarak güncellendiğinden, liste güncellendikten sonra skor her hafta 0 reytinge sıfırlanacak.

En iyi arkadaş listenizde birisinin bulunmasını tercih etmeyeceğinizi farz edersiniz. . Bunu yapmak isteyebileceğiniz pek çok sebep var. İlk olarak, en iyi arkadaşlarınız herkesin görmesi için halka açıktır, ki bu biraz garip görünüyor. Neden en çok kiminle konuştuğunu bilen var mı? İkincisi, eğer önemli olan diğer kişi en sık konuştuğunuz kişi değilse, o, ge profilinize gittiğinde fark edecektir. Yani, konuştuğunuz başka bir adam listede görünecek ve SO'nuz bazı sorular soracaktır.

Böylece, bunları kolayca kaldırabilirsiniz. Bunu yapmak için arkadaşlarınızı engellemelisiniz. Bu, daha önce bahsedilen puanı sıfırlamanıza olanak tanır.

İnsanları Listenizden Çekmek için Basit Bir Çözüm

Snapchat En İyi Arkadaşlar listesini tamamen gizleyemezsiniz. Bunun yerine, en iyi arkadaş listenizden kişileri kaldırmak için basit bir geçici çözüm kullanmanız gerekir. Ayrıca bu yöntem, en iyi arkadaş listenizdeki kişileri diğer kullanıcılarla değiştirmenize izin verir, basit bir engelleme ve engelleme yöntemini kullanır. Daha sonra, yeni arkadaşlarla engellediğiniz kişileri değiştirebilirsiniz, bu da farklı kişilerle sohbet ettiğiniz yanılsamayı yaratır. Bu yöntemi kullanarak, en iyi arkadaş listenizde görmek istemediğiniz kişileri kandırarak, onları etkili bir şekilde "ortadan kaldırır".

Birisini engellemek için bu basit talimatları uygulayın.

1. İlk olarak, en iyi arkadaş listene git ve bir dişliye benzeyen ayarlar ikonuna tıkla.

2. Bu size, bu kişiyi Engelle ve / veya Sil seçeneği sunacak bir açılır pencere açar.

3. Tıkla Blok.

4. Snapchat'da bir bireyi engellediğinizde, puanınız 0'a sıfırlanır.

5. Bu kişi en iyi arkadaşlar ve kişiler de dahil olmak üzere tüm listelerinizden kaldırılacaktır.

Bu en basit yöntemdir, çünkü bu kişiyi engelleyerek kaldırabilirsiniz. Bu bloğa bildirilmeyecekler – ve bunu yaptıktan sonra, engelini kaldırabilirsiniz ve 0 puan alacaklardır, bu yüzden hiç kimse onlarla ne kadar konuştuğunuzu bilmiyor.

Şimdi, kişiler listenizde görünecekler ve en iyi arkadaş listenizde görünmeyecekler.

Kişinin engellemesini kaldırmak için, kişilerinizin en alt kısmına ilerleyin, burada Engellenen kişilerinizi Snapchat içinde görebilirsiniz. Her kişinin adının yanında bir dişli simgesini görürsünüz. Bunu tıklayın – ve bir sonraki pencere ortaya çıktığında, Engellemeyi kaldır'ı tıklayın.

Ve işte bu! Şimdi en iyi arkadaş listenizden çıkardığınız kişi yeni bir kişi tarafından değiştirilir – normal kişiler listenizde en yüksek puanı alan kişi.

En İyi Arkadaş Listenizdeki Skorlarını İyileştirmek İçin Diğerleriyle Sohbet Edin [19659002] Diğer arkadaşlarınızla sohbet etmek, onlarla skoru artırmanıza yardımcı olacak ve bu da yeni arkadaşlarınızın En İyi Arkadaşlarınız olmasını sağlayacaktır. Diğer bir deyişle, kaldırmak istediğiniz kişi ile daha az konuşursanız, diğer kişiler listenizde görünmesini istemediğiniz kişiden daha fazlasını alır. Ancak, yeni en iyi arkadaş güncellemelerinin her hafta sadece tekme attığını unutmayın.