قاعدة البيانات

Sosyal Güvenlik Numarasına göre Doğum Tarihini Bul

Sosyal güvenlik numarası, hayati bilgilerin gizlenmesi nedeniyle kimlik hırsızlığı ve dolandırıcılığı tespit etmek için çok kullanışlı bir araçtır. Bireyin ilgili tüm bireyle ilgili doğru sosyal güvenlik numarasını bilmeniz koşuluyla tüm ayrıntılarını öğrenebilirsiniz.

Sosyal güvenlik numarasıyla ilişkili veri tabanı, sağlanan bilgi açısından en gerçek ve güvenilirdir. Rakamlar, Amerika Birleşik Devletleri'nin tüm vatandaşları için kişinin doğumunun yapıldığı sırada merkez ofis tarafından atanır. Bu nedenle, merkezi hükümet tarafından sosyal güvenlik departmanı altında tutulan veritabanı, Amerika Birleşik Devletleri'nde doğmuş olan herhangi bir bireyin SSN'leri ile kesin doğum tarihini öğrenmenize yardımcı olabilir. Bu, insanların doğum tarihlerine yakın olanları unutmaya eğilimli insanlar için çok yararlı olabilir.

Bilgi çağının, bugünkü haliyle bilindiği gibi, bilgisayar ve Dünya'nın yardımıyla çeşitli bilgilere çok kolay erişilebilirlik var. Geniş Web ağı. Bu teknolojiler, insanlar için hayatı çok kolaylaştırdı, çünkü dünyanın herhangi bir yerinden herhangi bir bilgiye erişebilirsiniz. Aramanız gereken tek şey doğru otantik bağlantılar. SSN tarafından doğum tarihlerini bulma şansı sunan birçok web sitesi var . Bireyin SSN'sine sahipseniz, bu web sitelerinden herhangi birine giriş yapabilir ve bireyin doğum tarihini öğrenmek için veritabanına erişebilirsiniz.