SEO

Sürücü Kalitesi Gelen Aramaları Yapan Ücretli Arama Taktikleri

Tıkla ve ara reklamları ve sesli asistanlardan gelen çeviriler, tüketicilerin dijital araştırmalarını telefon konuşmaları haline getirmelerini her zamankinden daha kolay hale getiriyor. Aslında, tüketicilerin% 70'i doğrudan mobil aramadan arama yapıyor ve BIA / Kelsey, işletmeleri cep telefonundan yıl boyunca yıllık artışla 162 milyar dolara çıkarmayı bekliyor.

Ücretli arama kampanyalarınızı kaldıraç olarak yeniden düşünmenin zamanı geldi mi? Bu değişen tüketici alışkanlıkları ve yeni ortaya çıkan dijital teknolojiler?

İşinize daha nitelikli aramalar sunacak yaklaşık bir düzine yeni ücretli arama taktikleri sunduğundan ücretli aramalarımıza ve analiz uzmanlarımıza katılın. Yeni kampanyaları arama kampanyanıza çekmek için en iyi uygulamaları duyacaksınız.

Dijital Pazarlama Deposu tarafından üretilen ve Invoca sponsorluğunda “Sürücü Kalitesi Gelen Aramaların Ücretli Arama Taktikleri” için bugün kaydolun.

نبذة عن الكاتب

Dijital Pazarlama Deposu, dijital pazarlama stratejileri ve taktikleri için bir kaynak merkezidir. Reklamcılıktan analize, SEO ve PPC kampanya yönetim araçlarından sosyal medya yönetim yazılımlarına, e-ticaretten e-posta pazarlamaya ve çok daha fazlasına kadar, dijital pazarlama konuları üzerinde basılı beyaz kağıtlar ve E-Kitaplar, orijinal araştırmalar ve web yayınları sunuyoruz. internet pazarlamacılığı hakkında. Digital Marketing Depot, Third Door Media'nın, Search Engine Land ve Marketing Land'in yayıncısı ve Search Marketing Expo ve MarTech'in konferans dizisinin yapımcısıdır. Bizi http://digitalmarketingdepot.com adresinde ziyaret edin.