الطباعة - تصميم

T-Shirt Baskı: Özel Tişörtler Neden Popüler

Tişört baskısı, gömleği süslemenin köklü bir aracıdır, ancak özel tişörtler neden giderek daha popüler hale geliyor? Belki bir spor mağazasına girip, giysinin üzerindeki baskıyı kontrol ediyorsanız ya da bir giyim mağazasını ziyaret edip, tişörtler üzerindeki basılı tasarım çeşitlerini kontrol ederseniz, bu soru cevaplanacaktır.

Baskılı tişörtler baskıyı kendiniz düzenlerseniz, bu ifade size özel olabilir. Özel tişörtler, kullanıcının kendine özgü ve aynı zamanda onlar tarafından tasarlanabilecek resim, fotoğraf, logo veya metin seçeneklerini de gösterir. Bu, sanatsal becerilerinizi halkınıza göstermenin bir yoludur – onu göğsünüze ve / veya sırtınıza takın (tişörtlerin iki tarafı vardır.)

İşte popülerliklerine sahip baskılı özel tişörtlerin bazı nedenleri :

Spor Takımları ve Diğer Organizasyonlar İçin Özel Tişörtler

Birçok spor takımının gündelik giyiminde yazılı olan takımın adı vardır: tişörtler, tanklar, kapüşonlular ve benzeri. Bu, kulübünüzü tanıtmanın kolay bir yoludur ve spor kulüpleriyle sınırlı kalmasına gerek yoktur. Herhangi bir kuruluş, bir ürünün halka açık bir şekilde giyildiği her defasında ücretsiz إعلان için gömleklerini ve diğer giysi türlerini logolarını veya markalarını basabilir.

Genellikle halka satılan spor kıyafetlerinde Nike ve Adidas gibi marka isimleri görüyorsunuz. aynısını yapabilir – bir ölçüde. Ekibinizde veya kuruluşunuzda sizin adınızla birlikte basılan tişörtler ve tanklar olabilir – ve ayrıca giysinin giyilmesi daha olasıysa, kullanıcının adıyla. Bu, markanızı tanıtmanın ve halkın gözüne sokmanın mükemmel bir yoludur. TV reklamcılığı ile aynı etkiye sahiptir: Markaya göz kulak olmak ve beyine damgalanmak.

Kendi Mağaza veya Pazar Tezgahınızda Özel Gömlek Satmak

Eğer bir mağazanız varsa, özel tişörtler kullanabilirsiniz. reklam ve markalaşma. Ancak, gömlekleri kendi mağazanızda satmanızı durduracak hiçbir şey yoktur – müşterileri markanızı sergileyen giysiler giymeye ikna etmek istiyorsanız indirimli bir fiyatla.

Kendi mağazanız yoksa, yazdırabilirsiniz. – kendi tasarımınızla – hatta kendi duvar yazısı tarzınızla – tişörtlerinizi satıp perakende mağazalarda satışa sunun Caddede tarzınızı belirleyene kadar mağaza sahibiyle 50/50 gidebilirsiniz – ve sonra tek başınıza gidebilirsiniz. Belki yerel bir mağazada bir yer kiralayarak işe başlayabilir, biraz raf alanı kurabilir ve kendi tişörtlerinizi üzerlerinde basılı kendi benzersiz tasarımlarınızla satabilirsiniz.

Kendi T-Shirt İşinizi Kurun

Kendi benzersiz tasarımlarını isteyenler için tişört طبعة hizmeti sunmayı bırak! Siparişleri ve tasarımları alabilir, sonra bunları yazıcınıza iletebilirsiniz. Basıldığında onları toplayın ve müşterilerinizden para toplayın – açıkçası, iyi bir kârla! USP'niz, insanların başka hiç kimsenin yapamayacağı tasarımlar giyebilirdi – kendi tasarımlarını bile giymelerine izin bile verebilirdiniz!

Fikirlerinizi işe yaradığını görürseniz, giysilerinizi yerel giyim satış noktalarına bile sunabilirsiniz. Her bir prize benzersiz bir tasarım verebilir, kendi etiketlerinizi üzerlerine dikebilirsiniz ve Hey Presto! Kendine kendi işini kurdun! Göründüğü kadar kolay değil, ancak biraz tahrik ve coşkuyla yapılabilir.

Özel T-Shirt Baskı: Özet

Özel tişört ve özel tank kullanmanın birçok yolu vardır. Tek gereken hayal gücü, bağlılık ve yaratıcılıktır ve kendinizi başarılı bir işletme haline getirebilirsiniz. Birçok insan bunu yaptı! İhtiyacınız olan tek şey tasarım için bir göz ve sizin için kıyafetleri basacak bir yazıcı. Nereye bakacağınızı biliyorsanız, hazır giyim yazıcıları vardır. Giysilerinizi basmanın yanı sıra tavsiyelerde bulunmanıza da yardımcı olurlar.

Özel tişört baskısı yeni değil, ancak kendi motiflerinizi ve sloganlarınızı tasarlayabiliyorsanız, kolayca kendinize bir işletme kurabilirsiniz. Kurmak için hiçbir maliyeti yoktur ve tek yapmanız gereken müşterilerinizin resimlerini yazıcıya doğru biçimde ulaştırmak ve ödemeyi beklemektir. Tişört baskısı, kullanıcılara, tasarımcılara ve girişimcilere birçok fayda sunar.


مصدر بواسطة Margaret Winfrey