التسويق الرقمي

Taşınabilir Xray Sisteminde Çekilen Dijital Görüntüler Dicom Viewer Kullanılarak En Etkili Olarak Görüntülenebilir

Taşınabilir röntgen üniteleri, doktorların ve veteriner hekimlerin ihtiyaç duyduklarında uygulamalarını yolda yapmalarını mümkün kılıyor. Bazı ofisler tamamen taşınabilir ve her nerede olursa olsun hastalarına gider, bazıları ise bir ev ofisine ve mobil hizmetlere sahiptir. Taşınabilir bir xray sistemi düşünüyorsanız, sahada çektiğiniz dijital görüntüleri profesyonel bir Dicom görüntüleyici ile görüntüleyerek en iyi sonuçları alabileceğinizi bilmek iyidir.

Bir izleyici, dijital tıbbi görüntüleri en iyi şekilde görüntülemek için tasarlanmış donanım ve yazılımdan oluşur. Çoğu zaman bir görüntüleyici, en iyi görüntü için tıbbi sınıf dijital grafik monitörle birlikte kullanılır. Halihazırda mevcut olan monitörler normal olarak aldığınız dijital röntgen türlerine uyacak şekilde boyutlandırılmıştır ve tam göğüs röntgenlerinin ve diğer dijital görüntü türlerinin tek ekran görüntülenmesi için yeterince geniş olanları içerir. Doktorlar, uygulamalarında kullandıkları her bir teşhis aracından mümkün olan en iyi çözünürlüğe sahip olmalarını sağlamak için tıbbi bir izleyiciye başvururlar.

Taşınabilir röntgen kurulumunuzu kullanırken, görüntülemek için birkaç farklı seçeneğiniz vardır. Bazı görüntüleme makineleri görüntüyü doğrudan ünite üzerinde görüntülemenizi sağlar. Diğerleri, dizüstü bilgisayardaki görüntüleri izleyebilmeniz için uygun bir yazılımla bir dizüstü bilgisayara bağlanabilir.

Görüntüleri görmenin başka bir yolu da, mobil görüntüleme sisteminize bağlı bir yazıcınız varken kopya yazdırmak. Ya da dizüstü bilgisayarınız bir PACS sistemine ve kablosuz internet bağlantısına bağlıysa, sahada çekilen dijital görüntüleri daha fazla çalışmak ve depolamak için ev ofisinize geri gönderebilirsiniz.

Bir doktor veya veteriner, mobil olan teşhis araçlarıyla donatıldığında, tamamen yeni bir hasta bakımı düzeyi mümkündür. Sizi evinizde ziyaret edemeyen bazı hastalar var. Bunlar arasında bakım evleri, iyileşme merkezleri ve ayrıca yolcu gemilerindeki insanlar ve hatta stadyumlarda spor yapan sporcular yer alabilir. Veteriner hekimler rutin sağlık bakımı sağlamak için sıklıkla hastalarına seyahat etmek zorundadırlar ve mobil bir röntgen sistemi, teşhislerde doğruluk için ihtiyacınız olan teşhis bilgilerini sağlamanıza yardımcı olabilir.