الطباعة - تصميم

Taşınabilir Yazıcılar Hayatı Kolaylaştırır

Merhaba, ben olgun bir öğrenciyim ve üniversitedeki derslerim için özel çalışmalar yapıyorum, üniversitede başarılı olmak benim için çok önemli. Sürekli yanımda taşınabilir bir yazıcı alıyorum, taşınabilir yazıcı A4 iş yapabilecek kadar büyük bir makine. Bu, dersler ve çalışma oturumlarında hareket halindeyken, oturumdayken ve çalışma oturumundayken, verileri bir USB cihazından veya kablosuz olarak akıllı telefonumdan taşınabilir yazıcıya hızla girebildiğim anlamına gelir. Bu daha sonra, nadiren son tarihini geçen bir işe girdiğim anlamına gelir ve orada ve o zaman, istediğim her şeyi, yazdırılan bir çalışmaya ihtiyaç duyduğumda odama geri dönmeye gerek kalmadan yazdırabilirim.

Merhaba, ben bir iş kadınıyım ve çalıştığım şubenin satışlarına özgü pasta grafikleri, belgeler ve verileri her zaman yazdırıyorum. Çok yoğun ve test edici bir iş olabilir ve işi daha da kötüleştiren bir özellik de baskıdır. Kendimi netleştireyim. Ofislerime gittiğimde, nasıl performans gösterdiğimize ilişkin toplantılar ve geri bildirimler vermek için X-miktarında belge yazdırmam gerekiyor. Yine de, sürekli olarak, diğer alanlarda ve diğer işletmelerdeki müşterilerle tanışmaya ihtiyacım var ve evimde zamanım yok ya da evimden çıkmadan önce neleri basmış olduğumu bilmiyorum. Taşınabilir yazıcının işleri kolaylaştırdığı yer burasıdır. Aracımın arka koltuklarında yatan oldukça büyük bir mobil yazıcım (ancak masaüstü yazıcılar için oldukça küçük) var. İhtiyacım olduğunda, müşterilerimi bir iş buluşması ve diğer genel durumlar için ziyaret etmeden önce işleri, makbuzları veya verileri hızlı bir şekilde yazdırabilirim.

Merhaba, teknisyen ve ben çeşitli donanıma ait belgeler ve genel çalışmaların günlük hayatımın bir parçası olduğu büyük bir imalat şirketinde çalışıyorum. sabit olmak işim için önemlidir. Sürekli olarak binanın çeşitli alanlarını ziyaret ederken yazdırılan çalışma kopyalarını ve dosyaları istiyorum. İşte bu yüzden taşınabilir طبعة benim için çok önemli – çünkü nereye gidersem gideyim, o zaman ve orada neyin gerekli olduğunu yazdırabilirim. Güçlük yok, stres yok.


مصدر بواسطة Jonathan Octavius ​​Bell