قاعدة البيانات

Teknoloji Arayın 6 Yer

Becerilerinizi geliştirmek, geliştirmek ve daha fazla bilgi edinmek için teknolojiyi hangi yerlere bakıyorsunuz? Bu makale bu noktaya odaklanmaktadır. Öğrenmek için okumaya devam et.

Burada:

1) BT Endüstrisi

Bir BT şirketinde bir girişimci olabilirsiniz ve zaten sahip olduğunuz becerileri kullanmayı ve daha iyi olmak için onları keskinleştirmeyi dört gözle bekleyebilirsiniz. Bir IT şirketinde çalışmak, iyi bir maaş ve başarılı olmanızı sağlayacak iyi fırsatlar anlamına gelir. Dezavantajı hafta içi her gün 9-5 programında çalışmak zorunda olmanız. Ve işini bırakana ya da işten çıkarılıncaya kadar bir çıkış yolu yok.

2) Üniversiteler

Sistematik, disiplinli ve derslerinizi kapsamlı bir şekilde hazırlamanız şartıyla, Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği Bölümünde bir öğretim üyesi veya bu ve buna benzer herhangi bir şey olarak çalışabilirsiniz. Taahhüt ve özveri yükseltme ya da yükselmeye doğru sayılır.

3) Bankalar

Banka hesapları, yatırımları ve varlıkları hakkında her şey bilgisayarlaştırıldı. Bankaların bankalara kaydolabilmeleri, bankaların verimliliğine, başarısına ve refahlarına katkıda bulunabilmeleri için BT çalışanlarına büyük talep var. Ayrıca, bilgisayar ortamındaki tüm işlevlerin üstesinden gelebilen, bu bankalarda yüksek verimli ve yetenekli bir veritabanı yöneticisi bulunmaktadır.

4) Cep Telefonu Şirketleri

Cep Telefonu Şirketleri, teknoloji becerilerinizi kullanmanız için harika bir diğer bölgedir. Cep telefonlarının kurulum ve üretimindeki becerilere sahip olmanız gerekir, böylece hata ayıklama, düzeltme ve / veya onarım yapabilirsiniz. Cep telefonları ile ilgili tüm bilgilere bakması gereken bir veritabanı yöneticisi de büyük talep görüyor. Bu şirketlerin satış elemanlarının, şirketlerinin cep telefonları hakkında iyi bilgiye sahip olmaları ve böylece müşterilere kârlı yollarla bilgi verebilmeleri gerekmektedir.

5) Donanım Endüstrisi

Bu endüstriler, PC & # 39; ler, dizüstü bilgisayarlar, TAB'ler, Iyatlar ve ailenin diğer dijital aygıtları gibi donanım ekipmanlarını tasarlamaya ve üretmeye yöneliktir. Bu nedenle, bu endüstriler teknolojik olarak akıllıca yer almaktadır.

6) Teknoloji Pazarı

Dijital aygıtlar, TV'ler, flash sürücüler, taşınabilir sabit diskler ve bunlar, müşterilerin bir Teknoloji pazarında neleri bekledikleridir. Satış görevlileri, piyasadaki satışların artması için ürünlerini müşterilere açıklamak ve ikna etmek için gerekli bilgiye sahip olmalıdır. Günümüzde herkes bu dijital oyuncakları arıyor ve teknoloji pazarı taleplerini karşılayabiliyorsa, doğal olarak bir kazan-kazan.

Özetle, bunlar çalışmak, katkıda bulunmak veya satın almak için teknolojiyi arayacak yerlerden bazıları. Bunun hakkında ne kadar çok şey biliyor olursanız, çabalarınızda daha akıllı ve ileriye yönelik seçimler yapabileceğiniz ve teknoloji bilgisine sahip olduğunuza o kadar iyi olur.