قاعدة البيانات

Teknoloji Dış Kaynak Çözümleri ile İş Çevikliğini ve Gelir Büyümesini Artırın

Şirketler neden dış kaynak teknolojisi çözümlerini ve teknik desteği tercih ediyorlar?

BT teknolojisi, yüksek teknolojiye sahip yüksek seviyelerde yükselişe geçerek her şirketin kendilerine özel bir BT departmanını işe almasını ve sürdürmesini zorlaştırdı. Gittikçe daha fazla şirket, temel işlerine odaklanma ve güvenilir ve güvenilir bir dış kaynak sağlama firmasına geri kalan teknolojiyi ve teknik desteği dış kaynak kullanma konusunda stratejik karar almayı tercih ediyor. BT gereksinimlerine bağlı olarak, şirketler teknoloji dış kaynak hizmetleri ve teknik destek hizmetlerini tüm seçeneklerden seçmeyi seçebilirler.

Birkaç yıl önce, aramaların sayısı sınırlı olacağı için bir şirket içi çağrı merkezi yeterli olacaktır. . Teknik aksaklıklar bile arka arkaya şirket departmanları tarafından gerçekleştirildi. Çok fazla teknoloji ve teknik yenilikler ve düzenli güncellemeler ile tüm noktaları karşılamak zor ve masraflı bir ilişki haline geldi. En iyi ve kazançlı yaklaşım uygun fiyatlarla 7/24 hizmet verebilen üçüncü taraf bir servis sağlayıcı işe almaktır.

Dış kaynak kullanımı teknolojisi çözümleri ve teknik destek ile hangi hizmetlerin sağlanabileceğini tartışalım:

  1. Teknoloji Dış Kaynak Hizmetleri
  • Uzaktan Altyapı Yönetimi

Uzaktan Altyapı yönetimi hizmetleri aracılığıyla bile, teknoloji dış kaynak hizmeti sağlayıcıları, karmaşık işle ilgili sorunlarınızı analiz eder, hizmetlerinizi yeniden yapılandırır ve işinize kaldıraçlı değer katar. Virüs koruması, güvenlik ve ağ çözümleri, BT varlık yönetimi, veri tabanı yönetimi ve daha fazlası, uzaktan altyapı yönetimi kapsamında ele alınan birkaç hizmettir.

  • Veri Merkezi Yönetim Dış Kaynak Kullanımı

Veri merkezi, sorunsuz çalışmasını sağlayan herhangi bir kuruluşun temeli veya temeli olarak kabul edilebilir. Veri merkezi yönetimi dış kaynak çözümlerinde yer alan hizmetlerden bazıları şunlardır: Sunucu yedekleme yönetimi, Sunucu konsolidasyonu, denetim değerlendirmeleri, satıcı yönetimi, veritabanı izleme ve destek, vb.

  • Hizmet Seviyesi Sözleşmesi (SLA)

Terim adından da anlaşılacağı gibi, Hizmet Seviyesi Sözleşmesi, dış kaynak teknolojisi çözümleri sağlayıcınızın BT sorunlarınızla başa çıkması ve bileti belirli bir zaman dilimi içerisinde kapatması için yazılı bir taahhüttür. Veri güvenliği, çok satıcılı destek, standart raporlama ve özel hizmet hesabı yöneticisi SLA kapsamında olan birkaç şeydir.

  • Network Telecom Management Outsource

Network telekom yönetimi outsourcing hizmetleri, şirketlerin telekom ağıyla ilgili giderleri daha iyi izlemelerini ve kontrol etmelerini sağlar. Kablosuz çözümler, WAN ve LAN, Ses servisleri, Ağ Denetimi ve daha fazlası, iş çalışmalarınıza değer katan ve telekom yönetiminin bir parçasıdır.

  • BT Yardım Masası Dış Kaynak Kullanımı

BT yardım masası dış kaynak kullanımının en büyük avantajları-

– Para tasarrufu sağlıyor.

– İşle ilgili stresi azaltır

– Yardım masası yönetimini basitleştirin. verimlilik

Donanım tanılama, Özelleştirilmiş 800 # ve karşılama, ağ desteği, yabancı dil desteği, müşteri memnuniyeti anketi, İnternet araması izleme erişimi, vb. BT yardım masası teknolojisi dış kaynak kullanım çözümlerinden yararlanabilecek birkaç faydalı hizmet. [19659003]

  1. Teknik Destek Hizmetleri

Teknik uzmanlık veya yardım gerektiren ürün, hizmet veya çözümleri olan şirketler teknik destek hizmetleri veren dış kaynak şirketlerine ulaşabilirler. Bu, teknik konular üzerinde çalışmak konusundaki baş ağrınızı giderir ve temel konular üzerinde daha fazla yoğunlaşmanıza izin verir. Bu zorluklarınıza nihai cevap olabilir. Dış kaynak kullanımı teknik destek hizmetleri büyük maliyet tasarrufu sağlayabilir. Giderlerde% 50'den fazla tasarruf yapılabilir. Bir dış kaynak firmasından 7/24 destek alacağınız anlamına gelir. İster küçük ister büyük isterse büyük bir şirket olsun, teknik yardım arzu edilen faydaların ortaya çıkmasında çok yol kat edebilir.

Teknik destek çözümlerinin parçası olan hizmetlerden bazıları şunlardır:

– Tüketici Elektroniği Desteği

– Mesajlaşma Sistemi Desteği

– E-posta Desteği

– Katman / Seviye1 (T1 / L1), Katman / Seviye 2 (T2 / L2) ve Katman / Seviye 3 (T3 / L3) [TeknikSorunÇözümü19659003] – Ürün Kaydı / Etkinleştirmesi

– Geniş bant desteği

– Ürün Test Etme, Hata Tespit Etme ve Yama Yönetimi

– Mühendis Satış Yönetimi

– Sorun Gişesi Yönetimi

– Şikayet Yönetimi ve Uyuşmazlık Çözümü

19659003] – Garanti Yönetimi / RMA / SLA Yönetimi

– Servis Paketi ve Veri Tabanı Yükseltmeleri

– Yazılım Uygulama Desteği

– Kurulum / Konfigürasyon Desteği

– Yönetilen mobilite desteği

teknik destek hizmetlerinin faydaları:

– Ortak olarak Teknik yaşam döngüsünün tam desteğini alırsınız. Satış başına müşteriye onboarding, ürün desteği, faturalandırma, muhasebe ve müşteri tutma haklarına kadar her şey dahildir

– Olağanüstü bir maliyet düşürme söz konusudur, böylece diğer tüm ticari fonksiyonlarda kullanılabilecek paradan tasarruf edersiniz.

– Mesleki ve yetenekli BT uzmanlarının teknik konularda yardım alma güvencesi. Zamandan ve kaynaklardan tasarruf sağlar.

– Dış kaynak hizmetlerine bağlı coğrafi sınırlar yoktur, bu nedenle farklı konumlarda veya ülkelerde birden fazla ofisiniz varsa, bir dış kaynaklı ekip BT ile ilgili tüm sorunlarınızı ele alır ve bu da çeşitli dillerde .