SEO

Temel SEO Anahtar Kelime Yerleştirme Para Kazanmak

Eğer SEO çalışması ile Online Pazarlamayı izlediyseniz ve geç saatlerdeki payınızı SEO'yu anlamaya çalışırken hissettiyseniz, o zaman Online Pazarlama ve SEO'ların bazen önerilen kadar kolay olmadığını bildirecek olursanız. Ancak, Anahtar Kelime Yerleştirme olmadan başladıysanız, değerli aylar ve hatta yıllar harcadığınızı bileceksiniz. Blog ve E-posta Listeleme Barındırma gibi tüm masraflardan bahsetmiyorum bile, basit yanlış yönlendirme yanlış bir Anahtar Kelime Yerleşimi nedeniyle.

Anahtar Kelime Yerleştirme, ilgi çekici içeriğin yanında büyüme oranınızı belirleyen tek bir önemli faktördür. Blog SEO, Blog Yazıları, Yorumlar, Forum Tartışmaları, Yayıncılık, Yalnız Reklamlar ve ziyaretçileri çekmek için hiç bitmeyen yöntemlerin geri kalanından online olarak yaptığınız her şey Kelime Yerleşimine dayanır. Kısa süre önce keşfettiğim gibi, doğru Anahtar Kelime Yerleştirme, İlk Arama Sonuçları Sayfasında Günleriniz Aylar veya Yıllar değil, Günler Güncesinde görünecek Blog, Video, Makale ve E-Kitaplarınız olabilir.

Her zaman düşünün ve Doğru kitleyi hedeflemenin hazırlık ve doğru planlamaya ihtiyaç duyacağı gerçeğini kabul edin. Ancak ayrıca, ilgilenen bir kitleyi hedeflemenin metodundan bağımsız olarak İnternet üzerinden para kazanmanın tek yolu, Bloglama, Satış Ortağı Pazarlaması veya başka türlü olmasın.

Başka bir yaygın SEO hatası, Google'a bir Site Haritası gönderiyor çünkü o zaman Google Blogunuza giden yolu bulamıyor. Bir Site Haritası, işinizi en iyi tanımlayan Anahtar Kelimeler ve Anahtar Kelimeler İfadelerini ortaya çıkarır ve böylece buna göre kategorize edilebilir. Bir Site Haritası göndermek, " Hepsi Bir Arada SEO " veya " Google XML Site Haritaları " gibi bir Plugin yükleyerek kolayca yapılır; ancak ayrıca " Google adresini de kontrol etmeniz gerekir Search Console'da "Site Haritası gerçekten kabul edildi ve anlaşıldı.

Kısa süre önce Blog Sitemap'ımda" HTTP 404 Hatası "vardı. Bu tür bir şey beni biraz korkuttu Gösterimlerin altında her şey başarıyla tamamlandı.

Artık bir Site Haritası URL'si "/ sitemap.xml " ile bitiyor, ancak bazen fazladan bir Nokta (Dot / Full Stop) sonuna Google XML Site Haritaları Eklentisi içinden eklenir ve " HTTP 404 Hatası " nedenlerinden biri olabilir. Neyse ki, eski Site Haritasını Google Search Console'dan silmek ve Site Haritası URL'sini yalnızca Plugin'den kopyalayıp yapıştırarak düzeltebilirsiniz; yalnızca son son durağı atarsınız.

Fakat Kelime Yerleşimine geri dönelim, Kendi Siteleri ve Videolar Sıralaması Yeteneklerim arasında büyük fark yaratan bazı en yeni bulguları daha iyi paylaşmalısınız. İçeriğinizin ilk birkaç satırı da birlikte çalışmak için en kârlı çizgilerinizdir, çünkü içeriğiniz Google ve Bing gibi Tüm Büyük Arama Motorları tarafından kategorize edildi. Bu nedenle Widget Başlıkları (H3 Üstbilgileri) olan Site Başlığı (H1 Başlık) ve Yayın Başlığı (H2 Başlığı) ve İçerik Vücudunuzun ilk 160 Karakteri, Blog'unuzla çevrimiçi para kazanmanın tek yoludur.

Ancak, bu Arama Kelimeleri'ni Açıklama İçeriği'nin bir parçası olarak kullanmak ve bunun anlamsız kılan bir sürü Arama Kelimesi'ni sıkıştırmak değil. Bir Açıklama içinde, hedeflenen Arama Kısaltması en az 2 – 3 kez görünmelidir ve Bağlam'daki Arama Kelimeleri'ni kullanırken çok daha zorlayıcı olabilir.

Anahtar Kelime Yerleştirme ile en iyi sonucu elde etmek için her zaman denemenizi ve site Uzun Kuyruk ve Kısa Kuyruk Anahtar Kelimeleri'ni seçin ve sonra bu Başlıkları ve İlk 160 Karakterde bulunan Arama Öbekleri'ni içerdik, çünkü bu normalde İçerik Açıklamanız olarak tanınır.

Bu, Sitelerin Meta Açıklamasında da görebileceğiniz Açıklama'dır. Herhangi Bir Büyük Arama Motorunda Arama Sonucu Sayfası. Site Başlığı normalde üstte Mavi, sonra da URL'nin hemen altındaki Yeşil, Açıklama Metni Siyah'da.

Hangi Anahtar Kelimeler ve Arama Kelimeleri'ni kullanacağınız, para kazanmak için seçtiğiniz Niceleğe bağlı olarak, her bir kişi için farklı olacaktır. Ayrıca, Meta Açıklaması'nda kalın olan bazı Anahtar Kelimeleri görebilirsiniz. ile online. Anahtar Kelime ve Arama Kelimeleri'ni Yüksek Arama Hacmi ve Düşükten Orta Büyüklüğe Sahip Rekabet ile hedeflemek her zaman daha iyidir, ancak o zaman bile Google Arama Sonuçlarında gerçekten görünmesi biraz zaman alabilir.

Arama Motoru Optimizasyonu oldukça basit ve çoğunlukla Mantıksal Bir kere onu asarsın, ama bir nedenden daha az yolculuk yolu. Gerçek Sıralamada Doğru Anahtar Kelime Yerleşimi ile oldukça hızlı bir artış gösterse de, ilgili Anahtar Kelime ve Arama Kelimeleri'ni elde etmek için haftalarca ve hatta aylarca uygun araştırmalar gerekebilir.

Blog ve Post Title'ı birkaç kez değiştirerek sonlandırabilirsiniz. Meta Açıklamasını içerir, ancak Google Search Console'da Site Haritasını da kontrol ettiğinizden emin olduğunuzda. Anahtar Kelime ve Arama Kelimeleri'ni değiştirdiğinizde, tüm Site Haritası da değişir ve bunu güncellemezseniz bunun Google'a Sitenize Yanlış yol tarifi vermek gibi olacağını unutmayın.

Doğru Arama Motoru Optimizasyonu gerçekten yalnızca tümü söylemek kadar basittir Binbaşı Arama Motorları tam olarak Blog, Video, Makale veya Herhangi İçeriğin ne olduğu hakkında. Temel bilgiler her zaman Başlığa, Açıklamaya ve Arama Kelimesi'nin kaç kez göründüğüne inanıyor.

Anahtar Kelime ve Arama Kelimesi Yerleştirme, Yönünüz ve hızdan çok daha önemli.

Yazı Başlığı İpucu – "ve" ya da "veya" gibi kelimeleri kullanmaktan kaçınmayı deneyin. at "olarak işaretleyin, çünkü bazen SEO Dostu olarak kabul edilmeyen ve Blog SEO Puanınızı düşürecek bir Özel Karakter (& @ $%) olarak görünecektir.

Bu aynı zamanda Video, Makale ve E-Kitap için de geçerli ünvanlar, çünkü başlıklar Google Arama Sonuçlarında görünecektir. Bu nedenle Bir Ziyaretçi'nin okuyacağı Açıklama olan İçerik Üzerinde Arama Kelimeleri'ni kullanmak çok önemlidir.

Bu, aynı zamanda "Birinci İzlenim" in bir parçasıdır; potansiyel alıcılar, ziyaretçilere baktıklarında ne görürler? Google Arama Sonuç Sayfasındaki Meta Açıklaması? Satışı umutsuz bir girişimde mi, yoksa benzersiz ve cazip içerikle ilgili gerçek bir profesyonel öneri mi görüyorlar?

Aslında Para Kazanmak için yalnızca " Sırrı " başarılı olduğunuza kadar devam etmek, Denemekten yorulmadan büyüdükten sonra değil.