قاعدة البيانات

Ters Cep Telefonu Arama – Ücretsiz Ters Cep Telefonu Arama kullanmak için değer mi?

Pek çok insan özgür kelimeden nefret ettiğini hissediyor. Onları gerçekten suçlayamazsın. Demek istediğim, ücretsiz internet, ücretsiz biletler, film biletlerinizle ücretsiz kola, Avrupa'ya ücretsiz yolculuklar vb. Bedava internet erişiminiz var.

Bunu farkettiğimde, bir saniye sürüp bu küçük makaleyi yazmaya karar verdim. Bak, sorun şu ki, gerçekten ters cep telefonu araması ile çalışmıyor.

Elbette insanların sizi ücretsiz aramasını sağlayacak bazı yerler bulabilirsiniz, ama …

1. Onlar gerçekten özgür değiller.

Bu kulağa çılgınca geldiğini biliyorum … bedava? Bedava değil mi? Ne hakkında konuşuyorum?

Bu ücretsiz ters cep telefonu arama yerlerinin birçoğu ücretsiz arama yapabileceğinizi söyleyecektir, ancak sorgunuzu göndermeden hemen önce site size küçük bir ödeme yapmanızı isteyecektir. Fazla olmayacak, ama yine de özgür değil.

2. Ücretsiz ters cep telefonu arama adı arama her zaman doğru değil.

Bu başka bir şey. Bakın, ters cep telefonu arama hizmetleri veritabanlarını düzenli olarak güncellemek için gerekli nakit üretir. Bu, size verdikleri bilgilerin aslında en üst seviye olmasını sağlar. Diğer bir deyişle, eşinizin telefonunda garip bir telefon numarası görürseniz, bir yıl önce kullanmış olan bir kullanıcının telefonunun gerçek adını verir.

3. Özgür bazen tehlikelidir.

Düşünülmesi gereken başka bir şey. Bu ücretsiz cep telefonu aramalarını kullanırsanız, büyük olasılıkla gittiğiniz her yerde takip edersiniz. Söylediğim şey, hizmetin yöneticilerinin aldığınız her adımı izleyeceği ve sizin hakkınızda topladıkları bilgileri kaydettiği çok olasıdır. Bazıları bu verileri ona ödediği herkese tekrar satmaya çalışacak. Ve bilmeden önce, birileri ne aradığınızı, adresinizi, adınızı ve soyadınızı biliyor ve hatta çok fazla uğraşmadan bile, size veya ailenize bir ton zarar verebilir.

Genel olarak konuştuğunuz şeyi karşılıyorsunuz. Aynı şey, insanlar araması için de geçerlidir. Vasat sonuçlardan memnun kalırsanız, devam edin ve ücretsiz eşyaları edinin.

Yine, belirli bir telefon numarasının kim olduğunu öğrenmek için kişisel nedenlerin ne olduğundan emin değilim. Bu nedenleri gerçekten bilmek istemiyorum, ama eminim ki bazı katı olanlarınız var ve bu yüzden ters cep telefonu arayışına bakıyorsunuz. Güven bana ve istediğin sonuçları gerçekten alacak bir şeye birkaç dolar yatır.

Daha doğru sonuçlar istiyorsanız. Hızlı ve tüm bilgilerinizi gizli ve gizli tutmak istersiniz. Ve servis için küçük bir ücret ödemeyi düşünmüyorsanız, o zaman buraya tıklayın ve ters cep telefonu aramanızı şimdi yapın.