SEO

Ticaret pazarlamacıları: Amazon Reklamcılık anketimize katılın, bir SMX All-Access Pass kazanmak için giriş yapın

Eğer bir e-ticaret pazarlamacısıysanız, sizden haber almak istiyoruz. Amazon, eBay ve Walmart / Jet gibi pazar platformları, إعلان şirketlerini kurarak ürün reklamverenlerine, satın alma kararlarını alırken aktif müşterileri hedefleme şansı veriyor. Size ve müşterilerinize bu platformlarda harcadıkları parayla ilgili birkaç soru sorarak bu değişimin etkisini ölçmek istiyoruz.

Zamanınızın sadece 10 dakikası boyunca, önümüzdeki iki yıl içinde ABD’de gerçekleşecek olan herhangi bir Arama Pazarlama Fuarı’nın (SMX) etkinliğine Tüm Erişim Geçişini kazanmak için çekilişe katılmayı seçebilirsiniz. Ayrıca sonuçları size göndereceğiz ve analizlerimizi SMX West 2020'deki dijital ticaret pazarlama izlememizde paylaşacağız.

Amazon Reklamları anketini tamamlamak için lütfen buraya tıklayın !


نبذة عن الكاتب

Pamela Parker, Martech Intelligence Reports ve dijital pazarlamacılar için MarTech Arama Motoru ile birlikte dijital pazarlamacılar için Martech İstihbarat Raporları ve diğer derinlemesine içerikler ürettiği Kıdemli Kapı ve Proje Yöneticisi'dir. Bugün ve Dijital Pazarlama Deposu. TDM'de bu rolü üstlenmeden önce, İçerik Yöneticisi ve Yönetici Özellikleri Editörü olarak görev yaptı. Parker, dijital pazarlama konusunda saygın bir otoritedir ve başından beri konuyla ilgili rapor yazıp yazmıştır. ClickZ'in eski bir genel yayın yönetmeni ve aynı zamanda bağımsız yayıncıların Federated Media Publishing'deki sitelerinden para kazanmalarına yardımcı olmak için iş tarafında çalıştı. !