يونكس / لينكس

Ubuntu PS3 İndir – Bu Programı Konsolunuza Nasıl Yüklersiniz

PS3'ünüzü otomatik olarak Linux işletim sistemine dönüştürecek iyi bir Ubuntu PS3 indirme yazılımı bulmanın en iyi yolunu arıyorsanız, bu makale tam size göre. Ubuntu'yu PS3'ün üzerine nasıl kurabileceğine ve birkaç saat içinde nasıl çalışacağına bakacağım. Başlayalım ve bunu yapmanın en yaygın yollarını bulalım.

Ubuntu'nuzu kolayca PS3'e nasıl kurabilirim

En basit yöntem ve en çok "otomatikleştirilmiş" bir yazılım parçası elde etmektir. indirebilirsiniz. Bir kez indirdikten sonra, bir diske yerleştirebilir veya PS3'e aktarmanızı gerçekten kolaylaştıracak bir CD'ye yerleştirebilirsiniz. Bundan sonra basitçe basit ekran adımlarını takip edersiniz.

Basit Adımlar

1. Ubuntu PS3 indirme sayfasını ziyaret edin ve indirmeye başlayın. İndirirken, nasıl çalıştığına ve onunla neler yapabileceğinize dair iyi bir fikir edinmek için adım adım talimatlar veya rehberleri okuyabilirsiniz.

2. Yazılımınızı bir diske veya CD'ye koyun ve ardından bunu PS3 ünitenize aktarın.

3. Kurulum sihirbazını takip edin ve normal bir bilgisayardaki diğer tüm yazılımlar gibi adımlardan geçin.

Kullanılacak En İyi Program

Bulmak istediğinizde kullanabileceğiniz birçok farklı seçenek var. iyi Ubuntu PS3 indirme sitesi. Size en iyi olanı göstereceğim çünkü pek çok "kötü" olan gerçekten işe yaramıyor ya da bilgisayarınıza kötü yazılım koymuyorlar (virüsler ve diğer kötü amaçlı yazılımlar.)

PS3 Magic en iyisi I

tavsiye