التسويق الرقمي

Ürün İncelemesi – Nikon D60 Dijital SLR Kamera

Ürün

Nikon D60 SLR, Şubat 2008'de kamera dünya sahnesinde patlamış ve Ashton Kutcher'in yer aldığı yüksek profilli bir إعلان kampanyasının yardımıyla dikkatleri üzerine çekmiştir. D60, 2006 Nikon D40 modelinden çok daha farklı görünmüyor ancak "kaputun" altında bir bakış var ve yükseltmeler açık.

The Good

D60, toz partiküllerini mercekten uzaklaştıracak hava deliklerine sahip en son teknoloji Aktif Toz Azaltma Sistemi'ni içerir. Buna ek olarak, bu yükseltme ayrıca, alçak geçiren filtrenin başlatılması ve kapanması için tozun hafifçe sarsılması için çalışan bir Optik Düşük Geçişli Filtre titreşim sistemi içerir. Diğer bir serin dokunuş, kamera yönüne bağlı olarak LCD görünümünü dikeyden yatay olarak değiştirecek otomatik sensör. D60 ayrıca tarih ve zaman damgası fotoğraflarına yardımcı olmak için veri damgalama ekledi. D40'ların D40x özelliğini 10.2 megapiksel çözünürlüğü 6.1'e yükseltirken, D60 standart olarak 10.2 ile birlikte geliyor.

Bunlar Nikon'un popüler insanlara yönelik bu yeni nesil paketine dahil etmek için gördüğü pek çok güncellemeden ve iyileştirmeden sadece birkaçı.

Kötü

D60'nın en büyük dezavantajlarından biri fiyatı oldu. 550 $ + fiyat etiketi, pazarda bulunan diğer modellere kıyasla sundukları ürünler için biraz pahalı. Bir diğer dezavantaj ise objektif temelli stabilizasyonun şu anda diğer rakiplerim tarafından sunulan sensör kayması düzeyine yüksek olmadığı. Görüntü kalitesi, ortalamanın çok üzerinde iken, pek çok kamera meraklısı ve web sitesi tarafından 10 üzerinden 7 puan alıyor.

The Verdict

Genel olarak Nikon D60, giriş seviyesi dijital SLR'lerin dünyasında sağlam bir üründür. Nikon'a yıllardır güvenen birçokları için bu ürünün kalitesi ve güvenilirliği hayal kırıklığına uğramaz. Kullanıcı Dostu, herhangi bir yeni başlayanlar tarafından SLR dünyasına kullanılmak isteyen ve bu modeli hayal kırıklığına uğratmayan bir kelimedir. D40 serisinin ezici popülaritesi göz önüne alındığında, bu yeni nesil Nikon SLR, bazıları için fiyat aralığından sadece biraz uzakta olsa da çok fazla özellik sunuyor ve çoğu fotoğraf meraklısının standartlarında veya üzerinde olacak görüntü kalitesi sunacak Orada.