قاعدة البيانات

Veri Girişi Scam Nasıl Spot

Veri girişi tarafından yazıldınız mı? En iyilerimize oldu. Sadece sahip olduğunuzu bilerek iç karartıcı oluyor. İnsana olan inancınızı kaybedersiniz ve hiç kimsenin hiçbir şey hakkında doğruyu söylemediğini düşünmüyorsunuz. Yani, kendinize kendinize herhangi bir meşru veri girişi olanağı olup olmadığını soruyorsunuz?

Size şunu söylemek için geldim, cevap "Evet". AMA, sizin için bir tane bulana kadar bakmaya devam etmelisiniz. İstediğiniz düşünmek, çoğu insanın pes ettiği diğer tarafta genellikle doğrudur. Çoğu insan onu bulmaz, çünkü onların kalbinin ne istediğinin kenarında dururlar.

İnternette veri girişi yaparken gerçekten bir hayat kurabilirsiniz.

Fırsatlar az değildir. Ne yazık ki, aldatmaca sanatçıları ve kullanıcıları oradaki meşru işverenlerin sayısından fazla. Toplumun bu parazitlerine şahsen dokunmaktan başka, o zamanlar hala dünyada paranın, zamanın ve güvenin kaybını kaldıramayacak olan başkalarına avlanmakta olduklarını bilmek zordur.

Çalışan dolandırıcılığın birçoğu, iş ilanı olarak iş fırsatlarına sahip iş fırsatlarıdır. Genellikle, şirketlerin adreslerinin bir araya getirilmesi için 20 ila 50 $ 'lık maliyetlere ya da çevrimiçi ürünlerin nasıl satılacağına dair talimatlar ile sonuçlanır. Bu yeterince kötü olur ama birçok dolandırıcılık daha fazla para için size gelmeye devam eder, böylece daha fazla 'sırlar' satın alabilirsiniz. Bazı insanlar binlerce dolara batırılırlar.

Halen ödeme yapan, tutarlı çalışma sağlayan ve atanan görevleri yerine getirmenin ne kadar süreceği konusunda makul beklentilere sahip olan iyi veri giriş pozisyonları ve şirketler vardır. 19659002] Aramanız gereken iş türleri (ve aramaya başlamadan önce kalifiye olmanız), sanal asistanlık işleri, serbest çalışma, evden çalışma işleri ve tıbbi veya yasal transkripsiyonlardır. Bunlar, çevrimiçi veri girişinin aslan payı. İnternet pazarlamacılığı hala kazançlı bir iş kolu, ama ikisini karıştırmayın. Veri girişi işleri sadece işlerdir. Bir iş yapmak için para alırsın. İnternet pazarlaması bir iş değildir. Sadece bir görevi tamamladığın için ödeme yapmazsın. Görevleriniz başarılı olduğunda ödeme alırsınız. Başarılı olan ve olmayan bir basın bülteni yazmak çok uzun sürüyor.

Evinizdeki çözümden ideal işinizi ararken, birçok kaynağı, forum gönderilerini, bülten panolarını ve bulabileceğiniz tüm fırsatları inceleyin. . Hangi kişilerin okunaklı ve okunaklı olduğunu çabucak öğreneceksiniz.

Doğru fırsatı bulmak için zaman ayırın ve dolandırıcılı veri girişi iş arayanlardan biri olmayacaksınız.