الطباعة - تصميم

Verimli Broşür Baskı Nasıl Yapılır ile İlgili Fikirler

İşletmenizin tanıtımını artırmak için pek çok yaklaşım olabilir. Az veya çok az çaba ile daha fazla müşteriyi kolayca çekebilirsiniz. İster dört renkli, dijital, hem de poster baskısını tercih edin; Harika bir seçenek Los Angeles طبعة çözümü seçmektir.

Bazı işletmeler, kurumsal tarzdaki broşürler hazırlarken düzenli işlerin yapılmasını ve yapılmasını bilmemek için onlara yardımcı olmak amacıyla broşür basımından uzman hizmetleri ararlar. Yılların tecrübesi ile bu profesyonel yazıcıların yanı sıra grafik sanatçılar tasarımlarınızda iki sente sahip olacaklar. Ayrıca özel bir kurumsal broşür tasarlama yönergelerinin bir listesini de verebilirler. Aşağıda bazı ilkeler listelenmiştir.

1) Broşürünüzün düzgün ve pürüzsüz bir tarza sahip olduğundan emin olun.
2) Düz çizgileri, temiz dokuları ve canlı renkleri kullanın.
3) Okunabilir yazı tiplerini kullanın. Basit olmasının yanı sıra, basit, okuyucularınıza, güvenilir olduğu kadar güven veren, iyi bir sofistike hissi verebilir.
4) Arka planınıza tam olarak aynı zamanda degrade renklerden yararlanın. Broşürünüzün temiz ve rafine olmasını sağlar.
5) Broşürüne bir logo veya fotoğraf eklerken, logonun açık bir kopyasına sahip olduğunuzdan emin olun. Online logonuzu kullanmayın, bunun yerine orijinal bir kopyasını edinin. Fotoğraflar için şirketin açık bir kopya sağladığından emin olun. Bir vintage sıkıcı kopyanın broşürde asla canlı olmayacağı için gerçekten çok önemli.
6) Bir şirket tarzı pamplet, en iyi kalitede parlak kağıda sahip olmalıdır. Müşterilerinize şirket istikrarını temsil edecek.
7) Broşürün düzenini her zaman yeniden düzenleyin. Sizin ve hatta diğer kişinin yanlış yazmayı göz ardı etmesi durumunda bir kaç kişiden soru sorması tavsiye edilir.

Küçük ölçekli bir girişimciyseniz ve kurumsal bir broşür oluşturmak için varlığınız yoksa, yukarıda belirtilen prensiplerden bazılarını kullanabilir ve kendinizinkini yapabilirsiniz. Burada listelenen kişisel kurumsal stil broşürü yapmak için takip etmek kolay adımlar.

1) Bir kolejle veya bazen düzeninize yardımcı olacak bir grafik programına kaydolmuş bir öğrenciyle konuşabilirsiniz. Ödeme için ücret almasına rağmen, bir profesyonel istihdamına kıyasla hala daha az maliyetlidir.
2) Hangi türden bir kağıdın, kağıdın, kağıdın, parlak veya matın ne yapacağına karar verin. Yüksek fiyatlı kağıt veya en ucuz olması gerekmez. Sadece orta maliyete bak.
3) Mahallenizdeki yakındaki Los Angeles broşürünü yazdırın. En az 2 veya 3 tesis seçin ve bir tahmin isteyin. Bunları sağlamak için bir baskı tesisi seçtikten sonra tüm materyaller olacak. Bu para biriktirmeli.

Aslında işleminizden daha fazlasını elde etmek istiyorsanız, baskı teknolojisinde bir çarpışma rotası alırsanız en iyi sonuçları elde edebilirsiniz. Üretim aşamasında kullanılan terimlerin ve uygulamaların çoğunu anlamanızı sağlayacaktır. Broşür baskısı Los Angeles servisi, etraftaki tüm işletmeler için mükemmel kalitede baskı, kopyalama ve özel baskı sağlayacaktır. Bu profesyonel hizmetlerle, müşterilerini, işletmelerini son derece teşvik eden broşür baskısında birinci sınıf kaliteli malzeme ve hizmetlerle donatıyorlar.


مصدر بواسطة Mark Estes