الطباعة - تصميم

Vinil Çıkartmanın Baskıya Etkisi

Etiketler, ifade etmenin en iyi araçlarıdır ve en yakın iletişim aracı olarak bilinir. En popüler إعلان ve pazarlama ürünleridir. İnsanlar birçok farklı amaç için çıkartmaları kullanırlar. Standart etiket kağıdı veya premium vinil stoğu kullanılarak basılırlar; etiket kâğıt stokunun kullanımı, kağıt stoğundan çok daha güvenilir olan vinilin ortaya çıkmasından sonra neredeyse eskimiş hale gelmiştir. Vinil iki ana tipte gelir; açık vinil ve beyaz (katı) vinil. Şeffaf vinil üzerine basılan çıkartmalar şeffaf arka plana sahip olan çıkartmalardır. Daha baskın bir görünüm için açık renkli arka plana sahip yüzeylerde yapıştırılmak üzere önerilir.

Beyaz vinil üzerine basılan çıkartmalar şeffaf olmayan katı çıkartmalardır. Düz renklerin arka planlarıyla yazdırılırlar. Vinil, hiçbiri için ikinci olmayan çok sayıda ayrıcalıklı özelliğe sahiptir. Aşırı sıcak veya soğuk hava koşullarının etkilerine dayanma kabiliyetine sahip, son derece dayanıklı ve uzun ömürlü bir malzemedir. Vinil doğrudan güneş ışığına ve yağmura maruz kalma eğilimindedir. Bu şartlara maruz kalmasına rağmen, vinil sönmez veya soyulmaz. Diğer olağanüstü özelliklerin yanı sıra, vinilin kurulumu ve çıkarılması kolaydır. Yüzeyden çıkarıldığı yerden herhangi bir kalıntı bırakmaz. Tüm bu olağanüstü özellikler ve nitelikler için, vinil dış mekan uygulamaları için طبعة şirketleri tarafından şiddetle tavsiye edilmektedir.

Vinil kullanımı, özellikle reklam ve pazarlamanın en iyi olduğu ve kesim boğazında rekabetin olduğu modern çağda sayısızdır. İşyerleri, oto çıkartmaları, duvar ve pencere çıkartmaları, reklam çıkartmaları, etiket çıkartmaları, dekoratif çıkartmalar ve daha pek çok farklı türde çıkartma yapmak için vinil çıkartmalardan yararlanır. Vinil stoğundan yapılan dekoratif duvar ve pencere çıkartmalarının kullanımı neredeyse tamamen duvar kağıdının yerini almıştır. Nedeni, dekalların dayanıklılığı ve sayısız faydaları. Dayanıklı, uzun ömürlü, çekici, çıkarılabilir, yıkanabilir ve en uygun maliyetli iç dekorasyon araçlarıdır. Sadece evlerde değil, aynı zamanda ofislerde, mağazalarda, alışveriş merkezlerinde ve diğer tüm ticari yerlerde kullanılmaktadırlar.

Ev ve ofis dekorunun yanı sıra reklam amaçlı olarak vinil çıkartmalar kullanılıyor. Düzenli ya da kalıplı şekillerde açık ya da beyaz vinil üzerine basılmış ve halk arasında dağıtılmıştır. Herkes çıkartmaları yapıştırmayı seviyor, bu nedenle bu reklam asla boşa gitmez. Vinil çıkartmalar da araçlarda oto çıkartmaları olarak kullanılmaktadır. Oto çıkartmaları en popüler türü araba tampon çıkartmaları. Boyutları kompakttır ve kurulumu ve çıkarması kolaydır. Düşük maliyetli ve en az maliyetlidirler. Otomatik çıkartmalar, arabanıza en hızlı ve en ucuz dönüşümü verir. Bunlar çıkarılabilir ve yüzeyde herhangi bir kalıntı bırakmaz. Printingblue, önde gelen çevrimiçi baskı şirketlerinden biridir. Her türlü çıkartmanın baskısında uzmanlar. CMYK / PMS (Pantone Matching System) baskı işlemini kullanarak etiketlerinizi basarlar.


مصدر بواسطة Jhonson Gill