قاعدة البيانات

Vtiger CRM'in İşletmeniz İçin Yararları

Vtiger CRM, esas olarak küçük ve orta ölçekli şirketler için tasarlanmış bir tür kullanıma hazır Açık Kaynak CRM yazılımıdır. Açık Kaynak yazılımının avantajlarını, son kullanıcıya daha fazla değer katan ek işletme özellikleri ile birleştirmektedir.

Devam etmekte olan lisans ücretleri ve% 100 Açık Kaynak içermeyen tam özellikli profesyonel bir CRM uygulamasıdır. Ayrıca, kurulum maliyeti çok düşüktür ve koltuk başına ücret yoktur. İş sürecinize ve sistemlerinize göre özelleştirmek istiyorsanız, sizin için bir fırsat var. Bir dizi üçüncü parti yazılım sistemine tamamen entegredir ve ayrıca yerinde veya barındırılan bulut çözümlerinin mevcudiyeti de vardır.

Ayrıca, sınırsız kullanıcılara ve sınırsız trafiğe izin verme ihtimalinin yanı sıra, net bir sermaye harcaması yoktur. Dünyanın neresinde veya hangi dilde konuşursanız olun, Vtiger CRM uluslararası ve çok dillidir. SSL güvenli bir 128bit şifreli web erişimi ile çalışır ve kısa bir uygulama süresine sahiptir, böylece size hızlı bir yatırım getirisi sağlar. Ayrıca, müşteriler ve ortaklar için web portalı sağlanması ve ayrıca Microsoft Outlook, Office, Mozilla Firefox ve Thunderbird entegrasyonu ile ERP sistemlerine entegre edilmiştir.

Vtiger CRM kurulumu, gerekli tüm yazılımlar kadar kolaydır. Apache, MySQL ve PHP entegredir ve SourceForge.net'te Windows ve Linux (RedHat, Debian, SuSe, Fedora ve Manddrake) işletim sistemleri için çalıştırılabilir hale getirilebilir. Bunun sonucunda veritabanı, web sunucusu ve diğer yazılımların kurulması konusunda endişelenmenize gerek yok.

Ayrıca Vtiger CRM, küçük ve orta ölçekli şirketler için iyi yüklü özelliklere sahip müşteri ilişkileri yönetimi çözümü sunar. güvenli, özelleştirilebilir bir platform. Mevcut ve yeni müşteri ilişkilerinizi metodik olarak geliştirmenize olanak sağlayacak olan departmanlar arası süreçler için stratejiler formüle etmenize yardımcı olacak Açık Kaynak teknolojilerine odaklanan web tabanlı, platformdan bağımsız bir CRM ve Groupware sistemidir.

Müşterilerinizin hesaplar ve iletişim bilgileri, satış teklifleri, potansiyeller ve boru hatları, teklifler, satış siparişleri ve sorunlu biletler gibi verilerini daha iyi düzenlemek için işinizin iç süreçlerini ve satış, pazarlama, müşteri hizmetleri ve arka ofis personelindeki çalışanları destekler ve ürün bilgisi ve çok daha fazlası. Bunun bir sonucu olarak, işiniz için daha fazla satış ve karlılığa yol açacak gelişmiş bir müşteri hizmeti istiyorsanız, bir Vtiger CRM kesinlikle en iyi seçiminizdir.