يونكس / لينكس

WAP-Hosting – Artıları ve Eksileri

WAP-hosting günümüzde giderek daha popüler hale geliyor. Muhtemelen, bir çok kullanıcı zaten WAP'ın cep telefonları için oyunlar, melodiler ve resimler indirmesi için iyi olduğunu biliyor. Ama gerçekte WAP-siteleri zaten benzersiz bir dünya haline geldi, WEB ile aynı olan bütün sistem.

WAP çok şey veriyor: sohbetlerde, forumlarda yazışmalar. Çeşitli araçlar sağlar: tanıdıklar, SMS gönderme, postalarınızı okuma, haberler vb. Gerçekten, WAP zaten uzun bir süre yüksek dereceli ve gelişmekte olan bir hayat sürdü. Ancak, kesinlikle kendi WAP'ınızı oluşturmak ve kullanmak için İnternet'te bir site bulunmalıdır. Bu nedenle son zamanlarda daha fazla kurum ve kuruluş ortaya çıkmaya başladı. Onlar verilen barındırma sağlayıcıları. WAP-hosting de ücretli ve ücretsiz olabilir. WAP-hosting'in ne gibi avantajları olduğunu görelim.

WAP-hosting avantajları:

  • 7/24 teknik destek. Birçok WAP-sağlayıcıları, Internet WAP-siteleri tahsisi ve desteği ile bağlantılı olarak tüm teknik servisler yelpazesini bugün vermektedir. Şimdi, WAP-sitenizin gerekli ise tam hizmet yardımı ile donatılacağından tam olarak emin olabilirsiniz. Bu, WAP-hosting'in önemli bir avantajıdır.
  • Sitelere hızlı erişim. Bugün WAP-hosting, sitelere erişimin yeterince yüksek hız almasına izin veriyor. Bu sayede resimleri, melodileri, çeşitli programları hızlı bir şekilde cep telefonundan indirebilirsiniz. Tüm modern olanakları kullanın!
  • Alan adı kaydı olasılığı. WAP-hosting'in bir avantajı, bir alan adı alabilmenizdir. Böyle bir avantajın varlığı WAP-siteleri oluşturmanıza ve eklemenize izin verir, ayrıca sizin için kâr yaratacak olan WAP altında barındırma organize etme olanağı sağlar. Yani bu avantaj da akılda tutulması gereken bir şeydir.

Şimdi de bu tür bir barınmanın dezavantajları hakkında konuşacağız. Gerçekten, WAP-hosting ve diğer hosting türleri arasındaki fark esastır. Sonuçta, WAP-hosting, cep telefonları aracılığıyla siteleri desteklemek için özel olarak geliştirilmiştir. Bu nedenle, aynı zamanda eksileri olan özgünlüğe sahiptir.

WAP-hosting Dezavantajı:

  • Kesilmiş tasarım olanakları. Bu belki de WAP sitelerinin en önemli dezavantajıdır. Mesele, WAP-sitelerinde ücretli WAP-barındırma kullanıldığında bile, HTML'nin zengin olduğu tüm bu bileşenleri kullanmanın imkanı yoktur. Bu nedenle, örneğin Flash, haber senedi vb. Gibi bileşenlerin kullanılması imkansızdır. Ancak, bugün bu dezavantaj da en aza indirilmiştir.

Muhtemelen, dezavantajlar hakkında söylenebilecek her şey mümkündür. Kuşkusuz, ücretli WAP barındırma olduğunu söylemek mümkün, ancak bir dezavantaj olarak algılanması pek mümkün değil. Aksine, şirketler-sağlayıcılar arasında modern bir rekabet ortamında, daha fazla yeni ve niteliksel barındırma türleri vardır.