يونكس / لينكس

Web Hosting Servis Sağlayıcıları

Online varlığın bir zorunluluk haline geldiği günümüzde, web barındırma şirketleri bugünün senaryosunda bir zorunluluktur. Bugün her bir ürün internette satıldığında, fakir bir şekilde katılmış bir siteye sahip olan bir şirket, önemli müşterilerini kaybetme eğilimindedir. Bu, güvenilir bir web barındırma hizmeti sağlayıcısı bir şirket için sahip olmanın stratejik önemini fark eder. Şimdi, bugün piyasada bulunan çeşitli web sitesi barındırma fırsatlarını tartışalım:

Özel sunucu: Kendi sunucunuzu kurmanızı ve bir ağ sağlayıcısı düzenlemenizi gerektirir. Bir kez, tamamen sitenize bağlı bir sunucunuz var ve ardından verileriniz her türlü hackleme işleminden korunuyor. Çok büyük bir şirketseniz ve siteye en büyük önceliği veriyorsanız, bu sizin için mükemmel bir seçenektir. Herhangi bir Webmaster için en çok endişe verici seçeneklerden biri olan, işin temel faaliyetlerini genişletme yolundaki tüm güçlü yönlerini ortaya koyması için kendisine bolca zaman verir.

Ayrıca, bir kişinin yapabileceği yüksek bakımın bir başka avantajı da vardır. özel bir sunucu ile boşuna. Uzman teknik elemanlar istihdam ederek, ağ fazlalığı en aza indirgenebilir. Bu çalışanlar, içerik sitesini geliştirmek için sofistike içerik düzenleme yazılımı ve web yönetim araçlarından da sürekli yararlanabilir. Kararlı bir sunucuya sahip olmak, kesinlikle web yöneticilerine istenen web sitesi kalitesine sahip olma şansı verir.

Paylaşılan web barındırma – En yaygın web barındırma biçimlerinden biri, bu, bir sunucuyu (bant genişliği ve disk alanı) diğer sitelerle paylaşmayı içerir ve tek bir hesapta birçok site var. Ancak, düşük depolama alanı gibi bu tür bir hizmetle ilgili bazı kısıtlamalar vardır. Ancak, tersi, maliyeti diğer web yöneticileriyle paylaşmanızdır. Bu tür bir hizmette, birisinin siteyi sizin için yönetmesini sağlama seçeneğine sahipsiniz veya bu tür karmaşıklıklara kendiniz de bakabilirsiniz.

Co-location barındırma aynı zamanda çok başarılı bir web barındırma biçimi olarak ortaya çıkıyor. Bir Webmaster, uzaktaki bir sunucu grubundaki bir sunucuyu kiralayabilir. Servis sağlayıcı, hizmet dışı kalma süresi ve şebeke kullanılabilirliği konusunda tam sorumludur. Bu tür bir sistemin avantajları, Webmaster'ın, kendi bulunduğu yer olmasına rağmen, herhangi bir yerden sitesini çalıştırabilmesidir.

Özel sunucu barındırma: web barındırma alanında ortaya çıkacak yeni konseptlerden biri. Sunucunun her siteye mantıksal bir bölümü. Her ve bir çok bölüm özerk bir sunucu gibi davranır. Bu nedenle, tek bir severde kendi içinde çok sayıda özel site anlamına gelir. Bu tür bir hizmetten yararlanan bir Webmaster, hem paylaşılan hem de web barındırma hizmetinin çifte avantajını elde eder. Maliyetleri oldukça düşüktür ve hala web sitesinin işlevleri üzerinde tam bir güç kullanıyorsunuzdur.

Web barındırma, işi daha yeni bir seviyeye çıkarmak isteyen ve profesyonelliği elde etmek isteyen herhangi bir Webmaster için gerçekten makul bir çözümdür web hosting hizmetleri bu amaca ulaşmak için