التسويق الرقمي

Web Sitesi Saygısında Neden Madde Pazarlama Sıklıkta Kullanılıyor?

Daha sık olmamakla birlikte, web sitesiyle ilgili kaynakları incelemeniz durumunda, makale pazarlamasının önerilen trafik oluşturma etkinliklerinden biri olduğunu görüyorsunuz. Açıkçası, neredeyse bir aşamada veya başka bir şekilde makale pazarlamasına itiraz etmeden web sitesi saygısızlığı tartışmak neredeyse imkansız görünüyor. Bu, özellikle de olabildiğince fazla trafik almak isteyeceğiniz gerçeğini göz önünde bulundurarak mantıklıdır – doğru mu?

Gerçeği söylemek gerekirse, makale pazarlamanın ayırt edici özelliği, bir web sitesinin geliştirilmesine ve değersiz hale getirilmeden önce değerinin artırılmasına yardımcı olabilecek iki büyük avantaj sağlamasıdır. Bu avantajlardan ilk ve en önemli olanı trafik sağlaması ve daha fazla potansiyel müşteriyi web sitenize yönlendirebilmenizdir. Bununla birlikte, diğer trafik oluşturma yöntemlerinden farklı olarak, makale pazarlaması, makalenin kendisinde önceden satılmış olan yüksek hedefli trafik üretme avantajına sahiptir.

Bu nedenle, makalelerinizi iyi yapılandırıyor ve doğru anahtar kelimeleri hedefliyorsanız, makale pazarlama trafiğinizden diğer birçok trafik nesli türünden daha fazla satış elde edebileceksiniz.

Bunun üzerine, makale pazarlamasının ikinci yararı, arama motorları ile konumunuzu güçlendirmeye yardımcı olacak çok ihtiyaç duyulan geri bağlantılar sağlamasıdır. Arama motoru trafiği, ürünlerinizi önceden satmaz, ancak etrafınızdaki en büyük trafik kaynaklarından biridir ve kesinlikle size yüksek hedefli trafikten oluşan bir kamyon yükü sağlayabilir. Bu nedenle, potansiyel alıcılara son derece cazip geliyor – bu da peşinden koşmaya değer!

Söyledikleri ve yapılan her şey, bunlar makale pazarlamanın genellikle tarafından çevrilmesinin web sitesinde kullanılmasının iki ana nedeni. Ne yazık ki, dezavantajları vardır. Çoğu makale, daha iyi makale dizinlerinin çoğunda oldukça hızlı bir şekilde yayınlanırken, bazıları daha uzun sürebilir. Ayrıca, bir kez yayınlanmış olsa bile, makalelerinizin web sitenize trafiği güvenilir bir şekilde yönlendirebilmeleri biraz zaman alacaktır ve hatta sağladıkları backlink'lerin arama motoru sıralamanız açısından meyvelerini vermeden önce daha uzun sürebilir.

Bu gecikme, kesinlikle bazı web sitesi türlerine saygısız bir şey değildir. Yani, hızlı bir şekilde & # 39; Bir hafta içinde bir web sitesi çevirin, ya da makale pazarlaması, takip etmek için en iyi yöntem olmayabilir. Öte yandan, beklemek ve çabalarınızın meyvesini vermeye istekli iseniz, hayal kırıklığına uğramayacaksınız!