SEO

Web Sitesi Sıralamasını Artır – Çalışan Basit Bir Teknik

Hepimiz Google'da iyi sıralamalar yapmak istiyoruz, bu bir sır değil. Sıraladığımız daha iyi, aldığımız daha fazla trafik ve işimizin kâr etmesi için fırsatlar da artıyor. Bu makalede, sitenize yardımcı olabilecek, Google'da daha iyi sıralamalar alabileceğiniz bir teknik açıklanmaktadır.

Teknik:

Google, kullanıcılarına mümkün olan en iyi deneyimi sunmak isteyen, arama motorlarını en yüksek standartlarda tutturan bir arama motorudur. Arama motorlarını kullanırken herkesin anında tatmin olmasını isterler.

Büyük "G" nin saygısını kazanmanın bir yolu, alan adlarınızı 1 yıldan fazla süreyle kaydetmektir. Evet, bu pek çok SEO topluluğunda ortaya çıkmıştır ve birçoğu, 1 yıldan fazla ödünç verilmiş bir alan adının, Google ile anında güvenilirlik sağladığına karar vermiştir.

Web adresini 5-10 yıl boyunca kaydettiğinizde, Google'a uzun bir süre iş yaptığınızı ve 1 yıldan fazla bir süredir kalacağını ve kaybolmayacağını söyler. Bu süper arama motoru ile güven oluşturur ve size bir SEO desteği verir.

Bunu yaparak, Google sonuçlarının en üstünde hemen sıralama yapmayacaksınız. Tüm bu küçük faktörler, sonuçta güzel sıralamalar ekliyor. Bir dahaki sefere bir alan adı kaydetmek istiyorsun, neden 5 yıl boyunca yapmıyorsun ve Google'a arama motorlarında kaliteli bir iş sağlama konusunda ne kadar ciddi olduğunu göster. Onlar size sayfa SEO artırma biraz verecek ve sen rekabetin önünde olacak.

Diğer makalelerimde de belirttiğim gibi, yine de bazı uygun, kapalı sayfaların sitelerinizi büyük "G" değerlerine göre sıralamak için optimize etmeniz gerekiyor. Web adresinizi bir yıldan uzun bir süredir kaydetmek, daha iyi bir şekilde daha güçlü bir sıralama yapma olasılığınızı ortaya çıkarır.