SEO

Web Sitesi Trafik Artırmak için SEO İpuçları

Web sitenize gelen trafiği artırabileceğiniz birçok yol var. Bunu yapmanın en iyi yolu, web'deki organik trafiktir. Bu, insanların web sitenizi bir arama motoru aracılığıyla doğal olarak bulacağı anlamına gelir; Ona sponsor olmadan arama sonuçlarında görünür.

Uzun yıllardır işletme sahipleri, arama motoru trafiğinin gücünü artırmak için Google Adwords, Yahoo Arama Pazarlaması ve Microsoft AdCenter gibi PPC (tıklama başına ödeme) reklamlarının gücünü kullanmaya çalıştı. Maalesef, bunu yaparken, tıklama başına ortalama maliyet önemli ölçüde artmıştır. Bu önemli artış, çoğu إعلان kampanyasının YG'sine zarar verdi. Bu da, işletme sahiplerinin hedef kitlelerine ulaşmanın başka yollarını aramasına neden oldu. İşte, SEO artık birkaç kişi için daha çok tercih edilen bir hizmettir, kitleler tarafından kullanılan bir ana akım taktiktir.

SEO, arama motoru optimizasyonu anlamına gelir. Web sitenize gelen trafiği artırabileceksiniz SEO aracılığıyla. Web sitenizin arama motorlarında sıralamasını arttırmak için SEO kullanabileceğiniz yollar vardır ve bu makalede bazı giriş yöntemlerini vurgulayacağız.

İpucu Bir

Başarılı olmak için odaklanmak için doğru anahtar kelimeleri seçmeniz gerekiyor. Anahtar kelimeler, kullanıcıların bir konu hakkında bilgi bulmak için arama motoruna yazdıkları kelime ve ifadelerdir. Ürününüzle veya hizmetinizle alakalı anahtar kelimeleri ne kadar iyi hizalarsanız, o kadar çok hedeflenen trafik olacaktır. Zaman ve araştırma web sitenize uygun anahtar kelimeler araştırmak için harcanmalıdır, bu önemli bir ilk adımdır ve herhangi bir temel gibi, kapsamlı olmalıdır.

İpucu İki

Mükemmel SEO elde etmenin yollarından biri, web sitenize anahtar kelime zengin içerik yayınlamaktır. Bu,% 3 ile% 5 arasında bir anahtar kelime yoğunluğu içeren içeriktir. Anahtar kelime yoğunluğu, web sitenize gelen trafiği artırmak için SEO kullandığınızı bilmek için önemli bir terimdir. Bu, odaklandığınız anahtar kelimelerin, makalenizde% 3 ile% 5 arasında görünmesi gerektiği anlamına gelir.

İpucu Üç

İçerik kraldır! Anahtar kelime açısından zengin içerik, arama motorlarına konuşulduğunda önemlidir. Ancak, kitlenizle konuşmak eşit derecede önemlidir. Makalelerinizin okuyucu için değerli bilgiler içerdiğinden ve web sitenize düzenli olarak yeni içerik gönderdiğinizden emin olun.

İpucu Dört

Web siteniz için en yüksek anahtar kelimeyi seçin ve URL'nizde kullanın. Bu, arama motorlarının sayfa sıralamanızı artırmasına yardımcı olan başka bir numaradır. Web siteniz için ana anahtar kelimelerinizi SEO'nuza yardımcı olabileceğiniz kadar çok yerde kullanmak önemlidir. Anahtar kelimelerinizi, arama motorlarının sizi bulmasına yardımcı olmak için fotoğraflarınız ve makaleleriniz için etiketlerde kullanabilirsiniz.

Birçok web sitesi sahibi SEO’yu tuhaf ve sıklıkla değişen bir canavar olarak görüyor. Arama motoru optimizasyonu, web sitenize gelen trafiği artırmak için en iyi yoldur. Bu, önemli trafik almanın ve size gelmesini sağlamanın en kolay yoludur.

Arama motoru optimizasyonu kesin bir bilim değildir. Arama motorlarının aradığı şey aydan aya farklılık gösterebilir. Hepsinin aynı kaldığı sabit, iyi bir anahtar kelime yoğunluğuyla değerli içerik aradıklarıdır. Bu yüzden bugün web sitenize araştırma yapın ve trafiği artırın.