SEO

WordPress Pazarlama için En İyi 10 SEO İpucu

WordPress kesinlikle bugün nette bulunan en etkili pazarlama uygulamalardan biridir. Kesinlikle uygulanabilir, böylece ürününüzü veya hizmetinizi pazarlamak için online şirketiniz veya muhtemelen kendi web siteniz için bir web günlüğü oluşturabilirsiniz. Tam olarak WordPress ile ilgili olarak mükemmel olan şüphesiz ki bazen HTML'lerin nasıl yapılacağını anlamamak eğilimindeyseniz bunlardan birkaçını birkaç dakika içinde kurabilirsiniz. Etkili bir WordPress web günlüğüne sihirli formül SEO Kapasitesi olacaktır. Aşağıda, uygulamayı SEO yetenekli hale getirmek için kesinlikle WordPress Trafik Oluşturma web günlüğünüzde kullanabileceğiniz birkaç SEO ipucu bulunmaktadır.

1. Permalinks:

WordPress web sitenizdeki kalıcı bağlantıları kullandığınızdan kesinlikle emin olmalısınız. Varsayılan olarak WordPress yazılımı, içinde soru işaretleri bulunan İnternet URL'lerini içerir. Bu köprülerin çoğu, yahoo ve Google web sitesi robotlarının kendilerini bağlaması zordur. Daha sonra, web sitesi, tipik olarak sona ermesi gereken kadar hızlı listelenmeyecektir. Ancak aynı anda WordPress, hem kalıcı linkleriniz hem de arşivlerinizle ilgili olarak özelleştirilebilir bir URL oluşturma şansı sunuyor. Gösterge tablonuz altında bu alternatifi seçebileceksiniz. Tüm yapmanız gereken seçenekler panelini bulmak ve kalıcı linkleri tıklamak olacak.

2. Başlıklar:

WordPress pazarlama ve إعلان yazılımınızı içeren kalıcı bağlantılar bölümünde tarih ve ad bazında seçim yapabilirsiniz. Bu seçim, kesinlikle yıl, takvim ayı, tarih ve posta başlığını URL'nizin içine yerleştirecektir. Web tarayıcılarını optimize eden Arama motoru için, web sitenizin başlığının bu URL'nin önüne gelmesi ideal olacaktır. Sonuç olarak, özelleştirilmiş URL'yi seçmek ve web sitenizin adı ilk görünen bir web sitesi bağlantısı kurmak için kazandığınız standart URL'yi kullanmak yerine.

3. Etiketler:

Etiketler, SEO açısından bir siteyle ilgili etkileyici bir eklenti oldu. Serps robotlarının kendi siteniz üzerinden daha kolay bir şekilde örümcek olmasına izin verirler ve ayrıca etiketler ve anahtar kelimeler için benzersiz internet sayfaları oluşturmanıza izin verirler. WordPress bu günlerde kutuya etiketlenmeye hazır

4. Sayfa Başlığı:

Kesinlikle, web sayfalarınızın hemen hemen tamamında harika kitaplarınız olduğundan emin olmalısınız. Tıpkı URL'nizin başlangıcında internet sitesinin adını koyarken, sayfa başlığınızla aynı görevi yapmanız gerekecek.

5. Yayın Başlıkları:

Seçtiğiniz yayın başlıkları net bir şekilde oluşturulmalıdır. Web sitelerini veya blog sitesini hedeflemek için kullandığınız anahtar kelime öbekleri ile bu tür başlıkları doldurmamalısınız. Yayınladığınız her an, titizlikle anahtar kelimeler ve deyimler üzerine karar verin ve yazı başlığınızdaki ifadeleri oluşturun.

6. Autolinks:

Ayrıca içeriğinizin içindeki tek tek içeriğinize ve web sayfalarınıza çapraz bağlantılar vermek isteyeceksiniz. Bunu, basitçe anahtar kelimelerinizi ilgili mesajlarınıza bağlayarak başarırsınız.

7. İlgili Blog Yazıları:

Tüm yayınlarınızın altındaki ilgili blog yazılarına bağlantıları mutlaka yazın. Bu genellikle blogunuzda gezinen ve blog yazıtiplerinin çoğunu endeksleyen örümceklere yardımcı olma eğilimindedir.

8. Ping Hizmetleri:

WordPress web siteniz, bir postayı veya bazen bir sayfayı her gönderdiğinizde veya revize ettiğiniz her anı çeşitli çok sayıda internet sitesinde web günlüğünüzü değiştirdiğinizi bildirecektir. Bu özel eylemi kullanmanız kesinlikle önemlidir.

9. Google Site Haritaları:

Google, herkes için Google Site Haritaları olarak adlandırılan bir araç sunmaktadır. Bu tür bir araç, web sitenizi dizine eklemenize ve hangi İnternet sayfalarının genellikle en önemli olduğunu Google'a bildirmenize yardımcı olur.

10. Kategoriler:

Kategoriler, yazılı içeriği düzenlemenize yardımcı olabilir. Kalıcı bağlantıları etkinleştirdiyseniz kategori adları URL'de görülebilir. Bu nedenle kategori etiketlerini çok doğru bir şekilde adlandırmanız çok önemlidir. Kategorileri adlandırmak için anahtar kelimeleri kullandığınızdan emin olun ve bunlardan birçoğundan endişe etmeyin. WordPress, alt kategoriler ve alt-alt kategorilerle çalışabilmeniz ve yapabildiğiniz kadar kategori üretebilmeniz için size özel bir yeteneği verir. Bu şekilde dikkatinizi belirli anahtar kelimeleri koyabilirsiniz.

Arama motoru optimizasyonu hazırlanacak bir WordPress sitesi hazırlamak, bunun nasıl başarıyla uygulandığının farkındayken genellikle basit. Bu SEO ipuçlarını kullanmanız kesinlikle hiçbir zaman mükemmel bir Arama motoru optimizasyonu web sitesi kurmanıza yardımcı olabilir.