التسويق الرقمي

Yeni En Çok Kıtlık Sahibi Olan En Büyük Hatalar Yapıyor – Ve Bunları Nasıl Önleyebiliriz!

Çocuk bakımında başarılı olmak için ne gerekiyor?

Açıkçası, çocuklara dikkat çekmek için derin ve tutkulu bir arzuya, büyük bir sabrınız olmalı ve aynı anda birden fazla görevi yerine getirme yeteneğine sahip olmalısınız. Bir sanat projesi ile bebeklere yardım ederken bir şişeyi ısıtmak gibi).

Ayrıca, evde bakım işini yürütebileceğiniz bitmiş bir bodrum gibi, evinizde ayrı bir alanınız varsa, yardımcı olur.

Bu yeterli değil, çocuklar için bakım yapmanın yanı sıra başarılı bir ev bakım hizmeti veren kişinin iyi olması gereken birçok şey var. Dürüst olmak gerekirse, bu oldukça göz korkutucu olabilir.

Ebeveynlerden zamanında ödeme almak, sağlam politikalar ve sözleşmeler yazmak, işinizi yeni potansiyel müşterilere pazarlamak, doğru sigorta poliçesini elde etmek, kayıt tutmayı anlamak ve vergilerinizi nasıl etkilediği gibi şeyler. ve genel olarak, sadece başarıyı optimize edecek bir şekilde başlıyor.

Daha başarılı bir şekilde başlamanıza yardımcı olmak için, burada, ev temelli çocuk bakım işlerine başlarken kadınların yaptıkları en büyük, en pahalı 7 yanlışlık var. Onlardan sakınmak için.

BÜYÜK HATIRLATMA # 1: Kasabanızda veya şehirde çocuk bakımı pazarında doğru bir araştırma yapmamak.

Bu, birçok yeni çocuk bakımı işletme sahiplerinin özledikleri çok önemli bir adımdır. bunun hakkında nasıl gidileceğinden emin değilim. Ya da araştırmayı yapmak için gerçekten gerekli olmadığını düşünebilirler, çünkü onları nasıl etkileyebileceklerini anlamıyorlar.

Sonuçta, sadece küçük bir ev tabanlı iş, değil mi? Neden bu ekstra işin tamamını yapman gerekiyor?

Buradaki amaç, kullanamayacağınız büyük bir pazar araştırması projesini tamamlayarak haftalar veya aylar geçirmek değil.

Konuşuyorum Önümüzdeki birkaç gün içinde birkaç saat geçirme, (ya da belki diğer bazı çocuk bakım işletmelerini ziyaret ederek) ve önemli sorular sormaktan bahsediyorum.

Size bahsettiğim şeyin bir örneğini vereyim. Evinde çocuk bakımı işi yapan komşum Mary, daha kârlı bir iş yaratmasına yardımcı olan yerel pazarımız hakkında birkaç şey keşfetti. İlk şey, bizim kasabamızın tam gün değil, Kind günlük Anaokulu vardır. Kasabamızdaki diğer annelerle konuştuğumuzda, Mary, okulumuzda ve okul öncesi ve sonrası çocuklarını izleyebilecek biri olan “önce ve sonra bakım” için kasabamızda bir ihtiyaç olduğunu tespit etti. Bu ihtiyacı karşılamak için günlük bakımını yapılandırdı. Yapması gereken tek şey, otobüslerin bu çocukları evinde toplayıp bırakabildiğinden emin olmaktı ve çocuk almaya başlayabildi.

Öyleyse, araştırmayı yaptığınız zaman, ortaya çıkarmak istediğiniz şey, Çocuk bakımı açısından bir “yerine getirilmemiş ihtiyaç cebi” dir. Büyük bir cebin olması gerekmiyor, ancak bu ihtiyacı olan müşterileri size getirecek benzersiz bir şey.

Bunun diğer örnekleri:

– Şehrinizde akşamları veya gece vardiyasında insanları istihdam eden büyük şirketleriniz varsa ikinci veya üçüncü vardiya bakımı

– bebekler için işaret dili gibi iki dilli bakım veya özel dil önerme

– (Boulder, Colorado ya da benzer bir kolej kasabası gibi) arzu edildiği düşünülebilecek bir kasabada yaşıyorsanız (organik veya vejetaryen gibi) özel yemekler (

) sunarken, temel sorular soruyorsunuz ve Kasabanızda veya şehirinizde yerine getirilmemiş bir ihtiyacı ortaya çıkarın. Yerel Çocuk Bakım Kaynakları ve Sevk Kurumu'nu (CCR & R), yerel ilkokullarınızı arayarak, komşularınız ve arkadaşlarınızla konuşarak ve kasabanızdaki diğer çocuk bakım işletmelerini ziyaret ederek başlayabilirsiniz. Diğer ev çocuk bakımı işletmelerini bile arayabilir ve bu kadınlarla pazarda neler gördüklerini konuşabilirsiniz. Genellikle, çocuk bakımındaki kadınlar arkadaşlıklar ve ortaklıklar kurarak birbirlerine yardım ederler, bu yüzden göz korkutmayın.

Araştırmayı yapmak için zaman ayırdığınız zaman, pazarınızı anlayarak ve nasıl olabileceğiniz konusunda büyük bir avantaj elde edersiniz. Bu pazarda başarılı olun.

BÜYÜK MISTAK # 2: Siz ve işiniz için doğru sorumluluk korumasını alamıyor.

Geceleri kolay uyuyabilmek ve dava açmaktan endişe etmemek istiyorsanız düzgün bir şekilde örtülü olmak. Ne tür bir sigorta satın almanız gerektiğine ve ne kadar maliyete ihtiyaç duyduğuna dair gerçek kepçe ihtiyacınız var, bu yüzden fazla ödeme yapmazsınız.

Pek çok yeni çocuk bakımı işletme sahibi, ev sahiplerinin politikasının bunları karşılamak için yeterli olduğunu düşünerek hata yaparlar. bir problem varsa. Fakat gerçek şu ki, bu politika genellikle yeterli koruma sağlamaz, ne de bir günlük bakım sahibinin karşılaşabileceği özel durumlar için gereken doğru koruma türünü sağlamaz.

Bu durumun bir örneği, evinizde elektrik kesintisi olsaydı ve elektrik kesintisi nedeniyle geçici olarak kapatmak zorunda kalırdı. “İş gelirlerinin kesintiye uğraması” ile ilgili bir iş sorumluluk politikanız varsa, politikanızın kapsamına girecektiniz ve hala bu geliri elde edersiniz.

Aynı şekilde, bir veli tarafından bir dava için dava edildiyse, politikanız Çoğu durumda seni korusun.

Şaşırtıcı bir şekilde, evdeki bir günlük bakım için bir iş yükümlülüğü politikası o kadar da pahalı değil ve yatırıma değdi (bence). Bu tür politikalar genellikle ayda 30 ila 40 ABD dolarıdır. Bu iyi bir gece uykusuna değer mi?

BÜYÜK MISTAK # 3: Doğru ücretleri şarj etmeyin.

Diğer çocuk bakımı kurumlarının ve merkezlerinin neyi şarj ettiğini öğreniyor musunuz? Çoğu yeni günlük bakım sahibi, ücretlerini doğru bir şekilde ayarlamamakla birlikte masada para bırakır. Çok az şarj ederek kısa bir değişiklik yapacaksınız ve çok fazla şarj ederseniz, herhangi bir müşteri almayacaksınız!

Peki, neyi ücretlendireceğinizi öğrenmek için neler yapıyorsunuz? Bu, kasabanızdaki ön araştırmaları yapmakla benzer bir süreçtir … sadece bazı telefon görüşmeleri yapmak veya diğer çocuk bakımı işletmelerine ziyaretler yapmak ve fiyatları uygun bir şekilde ayarlamak meselesi.

Birçok yeni aile gündüz bakımevi aynı haftada ücret alıyor Çocuğun yaşına bakılmaksızın her çocuk için oran. Ancak, kasabanızdaki merkezlerle konuşursanız, çoğu bebekler için en yüksek ücreti ve daha büyük çocuklar için (K öncesi ve sonrası) en düşük ücreti alır. Bu tip fiyatlandırma yapısına birçok ebeveyn kullanılır.

Bu nedenle, kabul edilebilecek çocukların yaşlarına bağlı olarak, bebekler ve küçük çocuklar için biraz daha fazla ücret alırsanız, gelirinizin her yaş için bir orandan biraz daha yüksek olacağını görebilirsiniz. Bireysel senaryonuza bakmak ve sizin için en uygun olanı seçmek zorundasınız.

Örneğin, kendi durumunuza ve kendi çocuklarınızın yaşlarına göre, 1 bebeği, 3 genç yürümeye başlayan çocuğu (15) kabul edebilirsiniz. -24 ay) ve 2 büyük bebek (3-4 yaş). Düz bir fiyat olarak haftada 120 $ ücret alırsanız, haftalık gelirin 720 dolar olacağını düşünebilirsiniz.

Bununla birlikte, bebekler için (135 $ / hafta) ve genç küçük çocuklar (125 $ / hafta) ve daha az ücret ödersiniz. Büyük çocuklar için (115 $ / hafta), bu senaryoya göre haftalık geliriniz 740 $ olacaktır. Bu, ayda 80 $ 'lık bir ekstraya ya da yılda 1.040 $' a eşittir.

Bu gibi küçük ayarlamalar, bulunduğunuz bölgeye göre mantıklıysa, evdeki karınızı bir fark yaratabilir.

BÜYÜK HATA # 4: Kendinizi uygun bir günlük bakım politikası el kitabı ve sözleşmesiyle kaplamıyor.

Tamam, bu gerçekten büyük bir şey. Ebeveynleriniz için iyi yazılmış bir sözleşmeniz olmalı ve kapsamlı bir politika el kitabına ihtiyacınız var. Sözleşmenizi ve politika el kitabınızı doğru bir şekilde kullanırsanız, binlerce dolarlık gelir kaybını (ve sayısız saatte baş ağrısı!) Tam anlamıyla koruyabilirsiniz.

Bir sözleşme ile bir politika arasındaki fark nedir?

iki kişi arasında bağlayıcı bir yasal anlaşma. Çocuk sahibi olmayı kabul ederseniz ve çocuğun ebeveyni bu bakım için size ödeme yapmayı kabul ederse, sözlü bir sözleşme yaptınız. Sözleşmeyi yazılı olarak bildirirseniz, yazılı bir sözleşme haline gelir.

Bir çocuk bakım sözleşmesinin 5 temel unsuru vardır: tarafların isimleri, çalışma saatleri, fesih prosedürü (yani, taraflardan herhangi biri nasıl olabilir?) Anlaşmayı feshetme), ödeme koşulları (oranlar, son tarihler ve ekstra ücretler dahil) ve tarafların imzaları. İfadelerinize özel ve açık olun.

Bir politika el kitabı, sözleşmeden daha uzun ve daha ayrıntılı. Çocuklara nasıl bakacağınızı, belirli durumlarla nasıl başa çıkacağınızı ve işinizi nasıl yürüdüğünüzü gösteren tüm kuralları içermelidir. Örneğin, tatil ve hasta günü politikalarınızı, davranış sorunlarını nasıl ele aldığınızı ve çocuklarınızın nasıl besleneceğini de dahil etmelisiniz.

Politika el kitabınızın sonunda bir imza sayfası istemeniz iyi bir fikir. ebeveyn, tüm el kitabını okuduğunu ve ortaya koyduğunuz politikalara uymayı kabul ettiğini kabul eder.

Her iki belgenin de yazılı olması gerekir. (İşinize uyacak şekilde kopyalayıp düzenleyebileceğiniz gerçek örneklere ihtiyacınız varsa, bunlar Günlük Bakım Başarı Sistemimde sağlanır … daha sonra bununla ilgili daha fazla bilgi edinin.)

BÜYÜK MISTAK # 5: Piyasaya sürmenin en iyi yollarını kullanmayın. gelecekteki müşterilere iş.

Onunla yüzleşelim, pazarlama ve إعلان vizesi olmuyor olabilirsiniz, ancak yeni müşterileri ortaya çıkarmak ve yeni müşteriler edinmek için kolay ve düşük maliyetli yollara ihtiyacınız var.

En iyi reklamın ağızdan çıkmasıdır. İşe başladıktan sonra ve müşterileriniz sizi arkadaşlarına ve komşularına tavsiye eder.

Peki ya kapılarınızı ilk açtığınızda ve kanıtlanmış bir siciliniz yoksa ne olacak?

Neyse ki, birçok yol var. Yeni çocuk bakımı işinizle ilgili kelimeleri alabilir ve çoğunun size fazla paraya mal olmayacağı. Başlamak için 4 pazarlama fikri var.

Pazarlama İpucu # 1: Bölgenizdeki Çocuk Bakımı Kaynak ve Yönlendirme (CCR & R) Ofisi ile kayıt olun.

Bu sizin isminizi almak için yapmanız gereken ilk şeydir ve kapılarınızı açmadan önce yapılmalıdır. Web sitesi şu adreste bulunmaktadır: www.childcareaware.org

Ardından posta kodunuzu arama alanına giriniz ve size en yakın CCR & R ofisi için iletişim bilgilerini alacaksınız. Bunları ücretsiz olarak (800) 424-2246 olarak da arayabilirsiniz.

Aralık 2007 itibariyle, çoğu CCR & R ile kayıt olmak için, eyalet lisanslı veya sertifikalı olmanız gerekmez. Bununla birlikte, devletinize göre listelenecek özel gereksinimlere sahip olabilirler.

Örneğin, Ohio'da, yalnız aile gündüz bakım hizmeti verenlerin istedikleri zaman en fazla 6 çocuğa sahip olmalarını ve 2 yaşın altında 3 çocuktan fazlasını istemelerini rica ediyorlar. Eğer evde / tesiste birden fazla bakıcı varsa Sayılar daha yüksek olabilir. Bu kurallar ülkeye göre değişir, bu nedenle kurallarınızı onaylamak için yerel CCR & R şubenizi aradığınızdan emin olun.

CCR & R'nize kayıt olduktan sonra, iletişim bilgilerinizi, günlük bakımınızla ilgili herhangi bir özel bilgi ile birlikte arayan ebeveynlere sağlayacaktır. Çocuk bakımı …. ücretsiz!

Pazarlama İpucu # 2: Otobüs Hattınızdaki ve / veya Toplumunuzdaki Tüm İlkokullarla İletişim Kurun.

Çoğu okul, istek üzerine ebeveynlere sağladıkları Çocuk Bakımı Sağlayıcılarının bir listesini tutar. Sağlayıcınızın listesine isminizi ve telefon numaranızı eklemeyi isteyin.

Pazarlama İpucu # 3: Bildiğiniz herkese sözlü olarak iletin.

Herkese tanıdığınızı çocuk bakımı hizmeti sunduğunuzu söyleyin ve bölgenizde çocuk bakımı arayan birini tanıyıp tanımadığını sorun. Kilisenizde ve ait olduğunuz diğer gruplarda bir duyuru yapın. Herhangi bir topluluk grubuna ait değilseniz, biraz katılın! Artık bir girişimciniz, ağ kurmaya başlama zamanı!

Bu, günlük bakım çocukları için en güçlü kaynağınız olabilir. Ebeveynlerin çoğu çocuklarını bir arkadaş, komşu, iş arkadaşı veya aile üyesi tarafından tavsiye edilen bir sağlayıcıyla birlikte terk etmeyi tercih ederler.

Pazarlama İpucu 4: Topluluk Haber Bültenlerine Duyuru veya Küçük Reklamlar yerleştirin.

Haber bültenine bir bildiri koyabilirseniz, bildiğiniz ve / veya Kilise, Oyun Grubu veya Topluluk Grubu gibi tüm organizasyonlara sorun.

Bir haber bülteni gönderen bir topluluk grubu, kilise ve / veya iş uzmanı biliyorsanız, işletmenizin veritabanını yerel sakinlere tanıtmasını isteyin. Reklamınızda, işletmenizin benzersiz özelliklerine ve çocukların ve ebeveynlerin size kaydolmaktan alacağı faydalara odaklanın.

Unutmayın, bu sadece buzdağının görünen kısmıdır. Yeni potansiyel müşterilere ulaşmak için bu kolay ve ucuz (veya ücretsiz) yöntemleri öğrendiğinizde, tam ve kârlı bir günlük bakım merkeziniz olacak ve ebeveyn müşterilerinizle sürekli olarak ilgili bir ilişki kuracaksınız. arkadaşlarınız ve aileniz!

Şimdi 7 En Büyük Hataya geri dönelim ve onlardan nasıl kurtulabilirsiniz.

BÜYÜK HATA # 6: Hibe para kaynakları da dahil olmak üzere bölgenizdeki serbest kaynakların tonunu kullanmayın. 19659002] Birçok yeni günlük bakım veya okul öncesi sahipleri, kendilerine sunulan yerel kaynakları ve eyalet, bölgesel ve yerel hükümet kurumlarının sularında nasıl gezineceklerini bilmiyorlar.

Dışarıda pek çok kurum ve web sitesi var. Nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, nereye gideceğinizi ve kimin sorulacağını anlamak zor olabilir.

Başlamak için en iyi yer eyaletinizle. ABD'deki her eyalet, kendi devlet bakıcısı içinde aile çocuk bakım sağlayıcıları için kuralları belirleyen bir ajansa sahiptir. Bu ajans genellikle Çocuk ve Aile Hizmetleri Dairesi (DCFS) veya İş ve Aile Hizmetleri Dairesi (DJFS) gibi bir şey olarak adlandırılır ve hepsinin web siteleri vardır.

(Kanada veya başka bir ülkede iseniz, muhtemelen hükümetinizde benzer bir ofisiniz var).

Sadece eyaletinizin web sitesine gidin (örneğin http://www.Illinois.gov ) ve uygun departmanı arayın ya da arama kutusuna "çocuk bakımı" yazın.

Web sitesi, eyaletinizdeki Çocuk Bakımı iletişim kişisi için telefon numaraları içermelidir. Onları telefonla arayın ve eyalet kurallarına ve aile çocuk bakımına yeni başlayan insanlar için ne önerdiklerini sorgulayın.

Çoğu ilçede aynı zamanda ilçe düzeyinde insanlara yardım eden bir çocuk bakım ofisi de bulunmaktadır. Eyalet temsilcinize, bulunduğunuz ilçe için nasıl yardım bulacağınızı sorun. Ardından, ilçe temsilcinizle görüşün ve aşağıdaki soruları sorun (bunlar eyalet temsilcinize sormak için de iyi sorulardır):

– İlçeniz için belirli kurallar veya düzenlemeler olduğunu bilmek için neye ihtiyacınız var?

– Kapılarınızı açmadan önce hangi eğitimi almanız gerekiyor?

– Ne tür bir eğitim / öğrenim gerekiyor?

– Sizin ilçede çocuk bakımı sahipleri için sigorta sağlayıcıları hakkında herhangi bir tavsiyesi var mı?

– Başlamanıza yardımcı olmak için hangi kaynaklara sahipler?

– Hibe veya düşük faizli başlangıç ​​kredileri için herhangi bir kaynak biliyorlar mı?

– Çocuk bakımı meselelerini tartışmak için buluşan yerel veya ilçe destek grupları var mı?

Ayrıca düşüneceğiniz başka sorular da olabilir. Göz korkutma. Başlamak için en iyi bilgileri edinme hakkına sahipsiniz ve mümkün olduğunca başarılı ve bilgili bir şekilde başlamak için kendinize borçlusunuz.

BÜYÜK HATA # 7: Eyaletiniz tarafından lisanslanmadı veya onaylanmadı.

Eyaletinizle lisanslı veya onaylı bir şekilde çalışmak biraz iş olabilir, ancak muhtemelen düşündüğünüzden daha kolaydır. Genellikle, lisanslı olmak için belli bir miktar eğitim almanız (genellikle çok düşük maliyetli ya da ücretsiz) yapmanız gerekir ve evinizin kurallara uyulduğundan emin olmak için yılda bir ya da iki kez bir devlet müfettişi tarafından muayene edilecektir. [19659002] Bunu dikkate almanın birçok nedeni var … en yüksek sebep, daha yüksek ücretler alabilmenizdir!

Burada, eyaletinizle lisanslı veya onaylanmış olarak kazanacağınız diğer avantajlardan bazıları şunlardır:

– En yüksek kalitede bakım sağladığınızı bilmek gurur duyacak (ve bunu başkalarına da iletebilirsiniz).

– Potansiyel ebeveynlerin sizi seçme olasılığı daha yüksektir, bu nedenle pazarlama ve reklamcılık için çok fazla harcama yapmanız gerekmeyecek

– Okullar ve diğer işletmeler sizi tavsiye etme olasılıkları daha yüksek olacaktır.

– Günlük bakımınızı genişletmek veya yeni bir açık hava oyun alanı vb. Ile iyileştirmek için hibe veya düşük faizli krediler almaya hak kazanabilirsiniz.

– Kalabalıktan üstün bir iş olarak öne çıkacaksınız.

Yaptığınız işte en iyisi olmaya çalışıyorsanız, en yüksek başarı şansına sahip olacaksınız.

İyi şanslar!