SEO

Yeni SEO: Ne Çalışır Ne Olmaz

1. Yeni ve kullanışlı içerik. Birkaç paragraflık vasat içeriğin yeterli olduğu günler geride kaldı; SEO, artık içeriğinizin sıklıkla güncellikle güncelleştirilmesini zorunlu kılıyor. Sıralaması yapılacak web sitelerinin içeriğinin kalitesini analiz etmek için tek görev olan büyük arama motorunda ekipler bulunmaktadır. Evet, insanlar içeriğinizi gerçekten okuyor, bu yüzden en üst düzeyde olduğundan emin olun.

2. Ziyaretçilerle ilişkiler kurma. Sitenizin sakladığı şirket de değerlendirilmekte ve bir karar standardı olarak kullanılmaktadır. Ziyaretçilerin sayısı ve her bir sayfada ne kadar kaldıkları dikkatle izleniyor. Sitenizi tasarlarken veya iyileştirmek için bunu değiştirirken bunu göz önünde bulundurun. İnsanları "beğen "lediğine ikna edin," Artı "siz ve" mümkün olduğunca "paylaşın.

3. Bağlantı kurma gücü gösteriliyor. Karışık konular, çöp tenekesi ve eski, kullanılmayan sayfalar olan çiftliklere bağlanmayı denemeyin. Çubuğu yükselttikten sonra, büyük arama motoru kiminle bağlantı kurduğunuzla ilgilenir ve hızlı bir arama motoru çekmeye çalışıyorsanız puanları alacaktır. Çok fazla kesinti, halının tamamen ayaklarınızın altından çekilmesine neden olabilir.

4. Çapa metnini aşırı optimize etme. Aynı çapa metniyle çok fazla bağlantı oluşturulduğunda, aşırı optimizasyon olarak adlandırılır ve bu, orada bilen ve gören algoritmalar tarafından anlık cezalara neden olabilir. En yüksek kaliteyi korurken bağlantılarınızı karıştırın ve metninizi değiştirin. Alternatif yollardan daha uzun sürebilir, ancak sonunda SEO çabalarınız kaydedilecektir.

5. Anahtar kelime araştırması. Yeterli anahtar kelime araştırması yapmadan sitenizi oluşturun sadece düz SEO intihar. Kapsamlı bir anahtar kelime araştırması, insanların nasıl arama yaptığını, site yapısı ve blog konuları ve bağlantı yapınızı nasıl stratejikleştireceğinizi bildiğiniz anlamına gelir. Sadece daha önce yaptığınız için anahtar kelime araştırması ile ödevin bittiğini varsaymayın. Bu ölümcül bir hata olabilir.

6. Kullanılabilirlik ve tasarım. Sitenizde daha az sürtüşücü kullanıcı deneyimi yaşarsanız, dönüşüm oranları o kadar yüksek olur. SEO'da, bu iyi tasarlanmış bir sitenin büyük bir göstergesi ve büyük motordan puan aldığınız puanlar. Sitenizi temiz, kullanımı kolay ve en yeni haberlerle ve ilgili verilerle dolu tutun. Sadece satışı yapmazsınız, rütbenizi oluşturup korursınız.

SEO yönetimi olarak sıkıcı ve hızlı tempolu olan bu işin üstü üzerinde olması yeterlidir. Kaçırmayın ve iş bazen onarılmaz bir şekilde zarar görür. Büyük SEO felaketlerinden kaçınmak için, yukarıdaki ipuçlarını kullanın ve sektör bilgileri üzerine kalın.