SEO

Yerel Arama Motoru Optimizasyonu – SEO

Uygun dahili Arama Motoru Optimizasyonu ve SEO pazarlamacılığının anahtarlarından biri, web sitenizin metninde yerini belirlemektir. Çalıştığım birçok müşteri, yerel veya coğrafi alanlarının yerleştirilmesinde eksikti.

html sayfa başlıkları – Yerel Coğrafi Hedefleme

Arama Motoru Bir web sitesini optimize etmek, benzersiz sayfa başlıkları olması şarttır ve yerel bilgileriniz ve coğrafi alanınız da dahil olmak üzere yalnızca size daha yüksek bir sıralamaya sahip olmakla kalmaz aynı zamanda hedeflediğiniz ziyaretçileri de ararsınız – istediğiniz müşterilere ve hizmet verebilecek müşterilere. Akron, Ohio'da peyzajcı bir şirket iseniz, Miami Florida'dan gelen web trafiğine ihtiyacınız var mı? O trafiği zaten almazdın. Burada belirtmek gerekirse, sayfalarınızı yalnızca başlıklı iseniz ve konumsuz bir içerik yazarsanız, temel olarak sektörünüzdeki her şirketle şartlarınız için rekabet ediyorsunuz ve güçlü bir giriş elde etmek için büyük şanslar olacaktır, çünkü Google'da yüksek sıralamak zor olacaktır.

Google'da ve Dizinlerdeki Yerel Sonuçlar ve Listeleme

Google akıllıdır, ancak web sitenizin içinde nerede olduğunuzu söyleyerek onlara yardımcı olmaktadır. Bir iletişim sayfası harika bir örnektir. Çoğu site bir iletişim sayfası içerir, ancak birçoğu yerel trafik için optimize edilmiş arama motoru değildir. Gördüğüm ana sebepler, yalnızca olası bir müşteri adayı ve bir e-posta için bir form olacak – belki bir telefon numarası. Bu formlar gayet iyi ancak büyük Yerel SEO listeleme için, orada tüm adresinizi yazınız. Bu sadece müşteriler için yerel veya coğrafi arama motoru pazarlaması için önemli değildir. Bir şirket, bulunduğunuz yeri bilmek isterse, sizinle aynı hizaya geldiklerini veya bir iş teklifi almalarını isterlerse ne olur? Ayrıca adresinizi metinde (sadece bir resimde değil) bulundurarak çok daha fazla dizinde listeleneceksiniz – ayrıca çok şey gördüm.

Anahtar kelimeler için yarışmak ve rakiplerinizi Google ve diğer arama motorlarında yenmek istiyorsanız , konum kelimelerinizi akıllıca kullanın.

Yerel SEO Stratejisi Yazımı

Birkaç cümle uygulayın ve ne demek istediğimi göreceksiniz.

Yerel SEO Stratejisi Yazımı

Birkaç cümleyi uygulamak ve ne demek istediğimi göreceksin. Lansing Michigan'da bir Peyzaj Şirketiysen. Prestige Peyzaj, Lansing Michigan – Lansing Çim bakımı Şirketi koyun. İyi bir arama motoru optimizasyonu gibi okuyor mu? Bu! "Detroit Printing Company" ve "Baskı Şirketi" için arama sonuçları konusunda daha az rekabet var.Tip tıklama başına ödeme programları yaparken ve anahtar kelimeler için ödeme yaparsanız aynı stratejiyi kullanın Yerel Arama Sonuçları ve daha iyi coğrafi terimler için Optimize ve SEO. Bir fark!

Umarım yardımcı olur Nick's SEO World'de ihtiyacınız olan herhangi bir yardım için Nick Hunter ile iletişime geçin.