SEO

Yerel Arama Stratejinizi Dönüştürmek için Sesli Arama'yı Kullanma

ABD'de şu anda 43 milyondan fazla insan akıllı bir konuşmacıya sahip ve Ocak 2018 itibariyle, ayda bir milyar sesle ilgili bir sesli arama yapıldı.

Şimdi, Voice Engine Optimization ™ 'nızı koymanın zamanı geldi. VEO) stratejisi yerinde. VEO arama penceresi, mobil sesli kullanıcılar için sadece üç sonuç ve bir akıllı hoparlörden bir sonuç sağlar. İşinizi, duyulacak rekabetten önce nasıl konumlandıracağınızı bilmeniz gerekir.

Sesli arama çevresindeki efsaneleri kestikçe ve arama çabalarınızı nasıl çevirebileceğinizi göstermek için yerel arama uzmanlarımıza katılın.

Digital Marketing Depot tarafından hazırlanan ve Chatmeter tarafından desteklenen “Yerel Arama Stratejinizi Dönüştürmek için Sesli Arama'yı Kullanma” için bugün kaydolun.

نبذة عن الكاتب

Dijital Pazarlama Deposu dijital pazarlama stratejileri ve taktikleri için bir kaynak merkezidir. . Reklamcılıktan analize, SEO ve PPC kampanya yönetim araçlarından sosyal medya yönetim yazılımlarına, e-ticaretten e-posta pazarlamaya ve çok daha fazlasına kadar, dijital pazarlama konuları üzerinde basılı beyaz kağıtlar ve E-Kitaplar, orijinal araştırmalar ve web yayınları sunuyoruz. internet pazarlamacılığı hakkında. Digital Marketing Depot, Third Door Media'nın, Search Engine Land ve Marketing Land'in yayıncısı ve Search Marketing Expo ve MarTech'in konferans dizisinin yapımcısıdır. Bizi http://digitalmarketingdepot.com adresinde ziyaret edin.