SEO

Yerel İşletme Pazarlama – 5 Neden SEO Outsource Out Should Nedenleri

BrandMuscle tarafından 2018 yılının başlarında yayınlanan yakın tarihli bir çalışma, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki küçük ve orta ölçekli işletmelerin yalnızca% 3'ünün işlerini pazarlamak için uzman veya harici ajanslar işe aldığını ve% 60'ın üzerinde pazarlamayı yapmayı seçtiğini ortaya koydu. kendileri veya kurum içi "uzmanlar" a güveniyorlar. Çalışmada SEO'nun ya da arama motoru optimizasyonunun, KOBİ'ler için popüler yerel işletme pazarlama taktikleri arasında yer alması, çünkü bunların uygulanmasının en kolay stratejilerden biri olduğunu düşünüyor. Raporun yazarları, küçük ve yerel işletmelerin, özellikle de SEO ile ilgili olarak, kendileri için dolaşım yolunu seçerek, yatırımlarına düşük bir getiri ve düşük getiri elde ettikleri sonucuna vardılar.

Peki, neden yerel işletme sahiplerinin denemek için etkisiz kalıyor? ve kendi web özelliklerini kendileri optimize?

Ben sadece kendi web siteleri, Facebook sayfaları, Instagram, vb için optimize ederken küçük bir işletme sahibi DIY yol gitmek için sadece etkisiz değil aynı zamanda riskli değil 5 neden derlenmiş Arama motorları

1. SEO sürekli değişen bir manzaradır ve bugün çalışanlar yarın çalışmayabilir. Başka bir deyişle, tüm ticaretlerin krikosu için değil. Bir işletme sahibi olarak, işinizde daha iyi olmaya çalışmanız için gereken tüm boş zamanları ayırmanız tavsiye edilir. Bu sayede müthiş incelemeler elde edebilirsiniz. Ay ışığı, en yeni web sitesi sıralama taktiklerini öğrenmeye çalışmayın veya Google'ın en son güncellemelerini nasıl yenebilir? veya Bing'in arama algoritması.

2. Kötü SEO arama motoru pazarlama çabalarına yardımcı olmak yerine zarar verebilir. Arama motorlarının, özellikle Google’ın, web sitelerini aşırı optimize etmek veya sistemlerini oynamak için tasarlanmış spam taktiklerini kullanmak için cezalandırdığı bilinmektedir. Aslında, yerel işletmeler için web sitenizi hiç optimize etmemek, web üzerindeki spam geri dönüşlerini web mülklerinize püskürtmek ya da bunları daha fazla optimize etmek gibi nedenlerden daha iyi olabilir.

3. DIY rotasını seçmeniz size bir beceri sarmalında sıkışıp kalabilir – bugün tek bir şey yapmayı öğrenirsiniz ve yarın başka bir tavşan deliğine yol açar – ve yeni bir öğrenme eğrisi. Bunu bilmeden önce, web optimizasyon oyununu işinizi yürütmekten çok daha fazla zaman harcayabilirsiniz. Hemen her ay yeni taktikler, web sitelerini nasıl sıralayacağınız veya web sitelerinize nasıl trafik çekeceğiniz konusunda size geliyor. İşletmenize odaklanmak istersiniz – web sayfalarınıza ziyaretçi çekmenin etrafında koşmayın!

4. Web mülkünüz, işletmenizde yeni potansiyel müşterileri çekmek için iyi bir yol olsa da, çoğu uzman, karınızı katlamak için, mevcut müşterilerinizin "vay ve rüşvet verme" zamanının daha iyi olacağını kabul eder. SEO, özellikle yerel işletmeler için genellikle faturalandırılan oyun değiştirici değildir. Pazarlama guru Jay Abraham, "Stealth Pazarlama – Nasıl Outmaneuver Out Out, Outwit ve En En Zorlu Rakipler Outmarket …" yazarı göre Rekabet zamanlarında önde kalmak için anahtar pazarlama özelleştirmek için – "yeni müşteriler aldığınızdan emin olmak için, eski müşteriler geri geliyor ve müşteriler daha fazla ürün satın alıyor."

SEO size yeni müşteriler getirecek, ancak bunlar çoğu durumda "pazarlık-avcıları" – yani ideal müşterileriniz . Bunları referanslar aracılığıyla ya da ağız pazarlamasıyla …

5. Son olarak, sen bile iş yaptığını varsaymak ve arama motoru optimizasyonu ipleri öğrendim bile, gerçekten iyi bir SEO size olağanüstü daha iyi sonuçlar vermelidir, artı, iyi bir sağlayıcı için dış kaynak kullanımı her zaman büyük bir yatırım geri dönüşüdür çünkü bu sizin için en değerli emtialar – zaman. Müşterilerinizi daha iyi tanımak, onlarla iletişim kurmak, sizden satın aldıkları deneyim sürecini geliştirmek için kullanabileceğiniz zaman.

Kapanış halinde, küçük bir işletme sahibi olarak web arama optimizasyonu hakkında neler yapabileceğinizi öğrenmelisiniz. Sadece sizin için neyin iyi olduğunu ve iyi bir SEO'dan kötü birinden nasıl bahsedeceğinizi biliyorsunuz. Ancak pazarlama çabalarınızın bu kısmını dış kaynak olarak kullanırsanız daha fazla kazanmaya hazırsınız. hem zamandan tasarruf edebileceğiniz zaman, hem de maliyetli hatalardan kaçınılabilirsiniz – ve sonuç olarak, yatırımınızdan iyi bir getiri elde etmenizi sağlamak için.