SEO

Yerel Pazarlama Raporu 2018

BrandMuscle’ın Local Yerel Pazarlama Raporu Durumu ’, pazarlama liderlerini etkileyen yerel eğilimlerin yıllık barometresi ve fırsatları olarak hizmet veren önemli eğilimleri analiz ediyor. 2018 raporu:

  • Yerel iş ortaklarından gelen 2,700'den fazla anket yanıtına dayalı anlayışlar içeriyor
  • Yerel ve kanal pazarlaması ile ilgili 150 bin + veri noktalarını ve ulusal çapta yapılan yüz milyonlarca dolar kooperatif / MDF ve yerel pazarlama yatırımlarını analiz ediyor 2011'den beri markalar
  • Hassas pazarlama konseptini ve markalarda sahip olacağı etkiyi anlatıyor
  • Markaların ve yerel iş ortaklarının pazarlama harcamalarını nasıl etkili bir şekilde ölçekleyebileceğini ve en üst düzeye çıkarabildiğini inceleyerek, bir dolar harcamamalarını sağlıyor

Bu rapordaki veriler, pazarlama harcamalarınızı nasıl etkili bir şekilde ölçeklendireceğinizi gösterecek ve verilerinizin ve analizlerin uygulanması konusunda farklı düşünmenize meydan okuyacaktır. Dijital Pazarlama Deposu'ndaki kopyanızı indirin.

نبذة عن الكاتب

Dijital Pazarlama Deposu, dijital pazarlama stratejileri ve taktikleri için bir kaynak merkezidir. Reklamcılıktan analize, SEO ve PPC kampanya yönetim araçlarından sosyal medya yönetim yazılımlarına, e-ticaretten e-posta pazarlamaya ve çok daha fazlasına kadar, dijital pazarlama konuları üzerinde basılı beyaz kağıtlar ve E-Kitaplar, orijinal araştırmalar ve web yayınları sunuyoruz. internet pazarlamacılığı hakkında. Digital Marketing Depot, Third Door Media'nın, Search Engine Land ve Marketing Land'in yayıncısı ve Search Marketing Expo ve MarTech'in konferans dizisinin yapımcısıdır. Bizi http://digitalmarketingdepot.com adresinde ziyaret edin.