Dijital Pazarlama

 "Başarılı" İnternet Pazarlamacıları Hakkında Şok edici Gerçek!

Bazı internet pazarlama "Gurus" hakkındaki gerçek, insanların "Sihirli Hapları" veya "En İyi Koçluk Programı" nı satın almaları için zor stratejiler kullanmalarıdır. İnsanların onlardan satın almaları için nasıl kullanacaklarını, ne söyleyeceklerini, ne kelimeleri kullanacaklarını biliyorlar. Aradıkları şeyi kullanıyorlar – etki ve ikna. Ve eğer birisi bunun için yeniyse, "en iyi" şeylerini satın almamak çok zor. Satılmaktan kaçınabilirsiniz. Bir eğitim kursu seçerken çok dikkatli olun. Hepsi sana harika sonuçlar, milyonlar ve büyük başarılar vaat ediyor. En iyi olanın olmadığını unutmayın. Çevrimiçi şeyleri satmanın birçok stratejisi var ve çevrimiçi okyanusta kayıp kendinizi kolayca bulabiliyorsunuz. Bunu önlemek için, Ewen Chia, Frank Kern, Jeff Walker, Dean Jackson, John Reese, Eben Pagan, Russell Brunson gibi dünyanın en iyi ve bilinen internet pazarlamacılarından saygın bir eğitim kursu seçmenizi tavsiye ederim. Bu insanlar müşterileri için gerçek bir değer sağlıyor.

Tavsiyem, "Gurus" dan yeni ve yeni işe yaramaz bilgiler satın almayı bırakıp, paranızı gerçek mentorlardan gerçek bilgiye daha iyi yatırın. Belki daha fazla ödersiniz, ama değeriniz, buna değer!

Burada bahsetmek istediğim son şey, çevrimiçi para kazanmanın en kolay ve hızlı yolu, diğer insanların ürünlerini satmak. Başka bir deyişle, bağlı bir pazarlamacı olmak. Bu günlerde binlerce insan büyük para kazanıyor ve internet pazarlama kariyerine başlamanın en iyi yolu olduğunu söylüyorlar.