SEO

Çok lokasyonlu işletmeniz için yerel bir pazarlama çözümü seçme

ABD. BIA / Kelsey'in 2019 ABD Reklam Tahmini tahminine göre, 2019 için öngörülen 148.6 milyar $ 'dan 2020'de yerel reklamcılığa 154.6 milyar dolar harcaması bekleniyor. Yerel pazarlama büyümesi düşük işsizlik oranı ve Gelecekteki büyüme, bu da daha fazla tüketici harcamalarının yanı sıra reklamverenler arasında bu dolarları alma arzusunun artmasına neden oldu.

MarTech Today’in “Çok Konumlu İşletmeler için Yerel Pazarlama Çözümleri”, yerel pazarlama otomasyon platformları için piyasayı ve uygulamadaki hususları inceler. 61 sayfalık rapor, yerel pazarlama çözümleri için büyüyen pazarın yanı sıra yerel olarak pazarlamanın markaları için en son trendleri, fırsatları ve zorlukları gözden geçirmektedir.

Bu raporda öğreneceksiniz:

  • Yerel pazarlama çözümü ortamı nasıl
  • Önde gelen oyuncuların yerel pazarlama çözümlerinde kimler
  • Yerel pazarlama çözümlerinin sağlayacağı yetenekler
  • Ayrıca, raporda yer alan, 17 önde gelen yerel pazarlama çözümü tedarikçisinin profilleri, fiyatlandırma grafikler, yetenek karşılaştırmaları ve değerlendirme ve satın alma için önerilen adımlar. Kopyanızı almak için Dijital Pazarlama Deposunu ziyaret edin.


    Yazar Hakkında

    Dijital Pazarlama Deposu, dijital pazarlama stratejileri ve taktikleri için bir kaynak merkezidir. Reklamcılıktan analitik, SEO ve PPC kampanya yönetimi araçlarına, sosyal medya yönetim yazılımına, e-ticaretten e-posta pazarlamasına ve çok daha fazlasına, dijital pazarlama konularında barındırılan beyaz sayfalar ve E-Kitaplar, orijinal araştırmalar ve web yayınları yer alıyor. İnternet pazarlaması hakkında. Dijital Pazarlama Deposu, Arama Motoru Arazi ve Pazarlama Arazisi yayıncısı ve Arama Dizileri Arama Pazarlama Fuarı ve MarTech konferansının yapımcısı olan Üçüncü Kapı Medyası'nın bir bölümüdür. Http://digitalmarketingdepot.com adresinde bizi ziyaret edin. !