Dijital Pazarlama

Dijital Fotoğraf Dergisi

Eski film kamerandan bıktınız ve yeni bir şey için can atıyor musunuz? Dijital fotoğrafçılık, eski versiyonunu, film fotoğrafçılığını, belirsizliğe yavaş yavaş gölgede bırakan nispeten yeni bir fotoğraf türü. Dijital kameraların film kameraları üzerinde belirgin avantajları vardır. Eh, bir lcd monitör biridir, sonrası işleme görüntü kalitesi kadar sürükleyici bir şekilde ekler, geniş çözünürlük var, ve daha bir sürü daha!

Yani, artık etkilenmelisiniz. Ama hangi dijital kamera sizin için en uygun? Ve kendini nasıl hazırlarsın? Eh, iyi bir şey bir dijital fotoğrafçılık dergisi satın alıyor!

Fotoğraf dergileri, kalitesi ve içeriği göz önünde bulundurulduğunda, hiçbir zaman bir dijital fotoğraf makinesi satın almak için gerçekten isteyecek olan, oldukça uygun fiyatlı. Temel içeriğinin bir kısmı:

Fotoğraf hakkında hemen hemen her şey için ipuçları.

Bir aksesuar, çekim şekli, hileler ve benzerleri hakkında olabilir, fotoğraf dergileri gerçekten Okuyucular gerçek fotoğraf uzmanlarından gelen bir kenar. Fotoğraf makinenizi nasıl kullanacağınızı ve dijital fotoğrafçılık dergisinin adım adım kılavuzla özelliklerini nasıl kullanacağınızı keşfedeceksiniz. Dijital fotoğrafçılık dergileri, kamera içi ipuçlarının yanı sıra okuyucunun bazı işlem sonrası tekniklerini de öğretiyor. Bu, tümüyle bildiğiniz gibi, post processing, fotoğrafçılığı film fotoğrafçılığından farklı kılan şeydir.

Dijital kamera incelemeleri ve derecelendirmeler

Dijital Fotoğraf Dergisi, kamera firmalarının aksine, her dijital kamera sürümü hakkında tarafsız bir inceleme sağlıyor. Sonuç, hangi dijital fotoğraf makinesini satın almanız gerektiğini değerlendirmek için daha objektif bir karardır. Bir dijital kamera incelemesi genellikle genel bir derecelendirme ve örnek görüntüler ile gelir, bu yüzden hangi kamerayı satın alacağınıza karar verdiğinizde yüzde yüz emin olursunuz. Her zaman dedikleri gibi, önce marka adı önce kalite.

Fotoğraf galerisi

Zaten bir dijital fotoğraf makineniz var; Dijital Fotoğraf Magazinewould, dijital fotoğraf makinesi dergileri de fotoğraf galerisi ile fotoğrafçılığa ilham kaynağı olduğu için hala kullanılıyor. Her galeri tür veya kategoriye göre sıralanır, bazı yetenekler tarafından çekilir ve bu dergiye konur, fikirlerinizi çalmak için değil, kendi yaratıcı yolunuzda ne çekeceğinize dair en az bir referans noktasına sahip olmanız gerekir. İyi bir şey de hemen hemen tüm dijital fotoğrafçılık dergilerinin kameradaki fotoğrafların galeride çekilmesinde kullanılmasını sağlamasıdır.

Dijital fotoğrafçılıkla ilgili makaleler

Dijital fotoğrafçılıkla uğraşmak ne zaman kullanılır? gelişmelerinden haberdar değil misin? NASA'nın en son uzay görevinde hangi kamera markası kullandığını biliyor musunuz? Peki, anladım! Girdiğiniz şeyde iyi olmak için, en azından bazı şeyleri bilmelisiniz. Bir dijital fotoğraf dergisi fotoğrafçılıkla ilgili yeni bir gelişme ve bazı söylentiler veriyor, bu yüzden ne beklemeniz gerektiğine dair bir fikrin var.

Fotoğraf yarışmaları!

Bazı dijital fotoğraf dergileri, patronları için bir yarışma düzenliyor. Her yarışmayı bir galeri sergisi olarak düşünün ve bir fotoğraf sahibi tarafından bir fiyat verildiğinde seçilir. Birine girmekten korkmayın çünkü hemen hemen her okuyucu kendi girişini sunar, çünkü resimden farklı olarak, fotoğraf herkes tarafından girilebilir. Ödül, eğer şanslıysanız, gerçekten buna değecektir!

Belirtilen noktalar, dijital fotoğraf dergilerinin sunduğu bazı şeylerdir. Halen sizleri bekleyen milyonlarca özellik var, her ay bu dergilerin çoğu için özel bir ay aslında.

Peki ne bekliyorsunuz?