Dijital Pazarlama

 Dijital ve Mini Projektörler

Bir işi evden yürütmenin hem avantajları hem de dezavantajları var. Özellikle kötü havalarda, gidip tasarruf etmenizi sağlar. Öte yandan ofisten bir şey çıkmıyor. Ofisinizi bir araya getirmek için mobilya, elektronik ve kırtasiye gibi tüm ofis temellerine ihtiyacınız var. Elektrik bağlantıları bir sorun olabilir. İhtiyacınız olacak cihazların sayısını belirledikten sonra bir elektrikçiye gelip evin elektrik sistemini kontrol ettirin ve gerekli değişiklikleri yapın.

Takım konferansları için bir oda ayırın. Bu oda bir öğle yemeği odası olarak ikiye katlayabilir. Odayı çok pahalı olmayan ve ayrıntılı olmayan uzun bir masaya yerleştirin. Tüm bunlardan sonra, insanların öğle yemeğini yiyeceği ve kazaların yaşandığı yerdir. Ayrıca odaya bir projektör ve ekran yerleştirin. Ekran yerine beyaz tahta kullanabilirsiniz. Beyaz tahta insanların noktalarını açıklamalarına olanak sağlayacak ve aynı zamanda projektör için bir ekran olarak iki katına çıkacaktır.

Bir projektör seçmek biraz araştırma yapmanızı gerektirir. Bu makalede, dijital projektörlerin size karar vermenize yardımcı olacak yararlarını anlatacağım. Dijital projektörler 1987'de icat edilmiş olan nispeten yeni bir teknolojidir, ancak teknolojik ve maliyet sabitleri ticari kullanım için geliştirilmesini durdurdu. Dijital projektörler, LCD, plazma ekranlar ve HDTV'lerini paraları için veren Dijital Işık İşleme (DLP) teknolojisini kullanır. DLP, sinema gibi ortamlarda film izlemenizi sağlayacak en üst düzey ev eğlence sistemini oluşturmak için kullanılmaktadır.

Dijital projektörler artık düşük gürültü seviyeleri, hafiflikleri ve daha az güç tüketimleri nedeniyle işletmelerde ve kurumlarda sunumlar yapmak için düzenli olarak kullanılıyor. Dijital projektörler, önceki projektörlere kıyasla daha düşük ağırlıklarından dolayı da çok taşınabilir. Satış yöneticileri bu projektörleri taşınabilirliklerinden dolayı yolda sunumlar için kullanıyorlar. DLP'ler net, parlak ve belirgin, titremeyen görüntüler üretir. Bunu konferans odanıza yüklemek sadece harika sunumlarda size yardımcı olmakla kalmayacak ve biraz daha fazla yatırımla, onu gören ve duyan herkesin imreneceği bir katil ev eğlence sistemi elde edebileceksiniz.

Piyasadaki yeni trend, mini projektör kullanımı. Potansiyel müşterilerinize sunumlar için mini bir projektör almayı düşünmelisiniz. Cebinize sığabilecek küçük bir projektör, toplantıyı etkilemek ve iyi bir başlangıç ​​yapmak için kesinlikle emin olacaktır. Mini projektör cebinize sığacak kadar küçüktür ve en iyi PowerPoint sunumu gibi vücudun öncelikle metin ve resim olduğu sunumlar için uygundur. 1,5 saatlik batarya ömrü ve ömrünü 1,5 saat daha artırmak için harici bir batarya ile birlikte geliyor. Kolay kullanım için yerleşik bir USB portu, VGA, HDMI, video ve diğer giriş / çıkış bağlantıları ile birlikte gelir.