SEO

Google Ocak 2020 temel güncellemesi neredeyse tamamlandı

Google, Pazartesi günü öğlen başlayan Ocak 2020 temel güncellemesinin şu anda çoğunlukla Perşembe sabahı gerçekleştiğini doğruladı. Google, @searchliaison hesabında “güncelleme çoğunlukla yapılır, ancak herhangi bir temel güncellemede olduğu gibi, tam olarak tamamlanması iki hafta sürebilir.”

Google Ocak 2020 temel güncellemesi. Bu Google arama algoritması güncellemesi Pazartesi günü duyuruldu ve Pazartesi günü 12: 00'de kullanıma sunuldu. Sunum geneldir ve tüm Google arama bölgelerini ve dillerini etkilemektedir. Google, bu güncellemenin kullanıma sunulduğunu ancak önümüzdeki iki hafta boyunca dalgalanmalar görebileceğini söyledi.

İzleme araçları. Veri sağlayıcıların otomatik izleme araçları büyük dalgalanmalar gösteriyor. Bazı güncellenmiş ekran görüntüleri:

Mozcast:

SERPMetrics:

Algoroo:

Gelişmiş Web Sıralamaları:

Accuranker:

RankRanger:

Bilişsel SEO:

SEMRush:

19659013] Daha fazla bilgi gelecek. Bu güncelleme hakkında daha fazla veri toplamak için çalışıyoruz. Önümüzdeki hafta içinde daha fazla bilgi vermeyi umuyoruz, ancak yukarıda izleme araçlarından ve devam eden SEO topluluk sohbetinden görebileceğiniz gibi, bu güncelleme çok büyük hissettiriyor.

Neden önemsiyoruz. Herhangi bir Google algoritması güncellemesinde, Google'ın bu tür bir güncellemeyi ne zaman onayladığını bilmek yararlıdır. Artık siteniz veya müşteri siteleriniz için önemli sıralama değişiklikleri görüyorsanız, bunu temel bir güncellemenin yerini belirleyebilirsiniz. Google bu temel güncellemeler hakkında tavsiyelerde bulundu, bu nedenle sitenizi iyileştirmenin yollarını aramak istiyorsanız bunu okuyun – bunu okuyun. SMX etkinlikleri için. NY merkezli bir web danışmanlık şirketi olan RustyBrick'in sahibi. Ayrıca çok gelişmiş SEM konularında popüler bir arama blogu olan Arama Motoru Yuvarlak Masası'nı çalıştırıyor. Barry'nin kişisel blogu Cartoon Barry olarak adlandırılmıştır ve Twitter'da buradan takip edilebilir. !