SEO

Hangi SEO yazılımı firmanız için uygun?

Yıllar boyunca, Google’ın arama motoru sonuç sayfası (SERP), sayfanın en üstündeki Sponsorlu Reklamlar ve 20'den fazla SERP öğesiyle 10 basit mavi bağlantıdan daha dinamik bir görünüme dönüştü. Bu, Google SERP'yi daha fazla reklamveren ve kullanıcı dostu hale getirse de, en iyi organik arama sonuçlarının sayfa üzerinde daha fazla göründüğü ve SEO pazarlamacılarının içeriklerinin görülmesi için her zamankinden daha çok çalışması gerektiği anlamına geliyor.

Pek çok dijital pazarlamacı şimdi kullanıyor SERP sıralamasını analiz etmek ve geliştirmek için ücretsiz veya ücretli SEO Aracı'nın bir formu. MarTech Today'in “Kurumsal SEO Platformları: Bir Pazarcının Kılavuzu”, SEO platformları pazarını ve bu yazılımı işletmenize dahil etmedeki hususları inceliyor.

Bu 64 sayfalık rapor, önde gelen 19 SEO aracının, tedarikçinin, fiyatlandırma bilgisinin profilini içerir. yetenek karşılaştırması ve değerlendirme ve satın alma için önerilen adımlar.

“Kurumsal SEO Platformları: Bir Pazarlamacı Kılavuzu” nu indirmek için Dijital Pazarlama Deposunu ziyaret edin.


Yazar Hakkında

Dijital Pazarlama Deposu, dijital pazarlama stratejileri ve taktikleri. Reklamcılıktan analitik, SEO ve PPC kampanya yönetimi araçlarına, sosyal medya yönetim yazılımına, e-ticaretten e-posta pazarlamasına ve çok daha fazlasına, dijital pazarlama konularında barındırılan beyaz sayfalar ve E-Kitaplar, orijinal araştırmalar ve web yayınları yer alıyor. İnternet pazarlaması hakkında. Dijital Pazarlama Deposu, Arama Motoru Arazi ve Pazarlama Arazisi yayıncısı ve Arama Dizileri Arama Pazarlama Fuarı ve MarTech konferansının yapımcısı olan Üçüncü Kapı Medyası'nın bir bölümüdür. Http://digitalmarketingdepot.com adresinde bizi ziyaret edin. !