एसईओ

2015'te Yönetilecek İlk 4 SEO Eğilimi

SEO dünyası dinamik ve sürekli gelişiyor. SEO endüstrisi, Google algoritması güncellemelerinin kullanıma sunulmasından sonra, 2011'den daha iyi bir şekilde kendini yeniledi. Arama Motoru optimizasyonu hiçbir şekilde ölmemekte, içerik pazarlaması ve sosyal medya pazarlaması gibi dijital pazarlamanın diğer yönleriyle birleşmektedir. Şimdi temelde üç oyuncu – bazen bir SEO analisti, bir sosyal medya uzmanı ve bir içerik pazarlama uzmanı – kim online bir iş için poz planı kazanmak için arama planı inşa edecek, arama motoru sıralaması merdiven tırmanmaya.

2015'te baskın olacak ilk 4 eğilime bir göz atın:

İçerik pazarlaması arama sıralamasında dikkat çekerken, teknik olarak SEO ile doğru olun

2015'te SEO, Meta etiketler, anahtar kelime araştırmaları ve endeksleme sorunları ile uğraşmak için temiz bir sertifika almayı içeren teknik elemanlar. İçerik pazarlaması, arama görünürlüğünü etkileyen güçlü bir omurga işlevi görecektir. SEO ve içerik el ele ve etkili bir içerik pazarlama planı çizim olmayan şirketler, kesinlikle büyük bir şey kaçırmayacaklar. Bu tür ajanslar için şimdi yeniden düşünmenin ve başarısızlıktan kaçmanın zamanı!

İlişkisel stratejiler oluşturma üzerine çalışın – Markanızı insanileştirin

Teknik başarı her şey değildir ve insancıllaştırıcı bir dokunuş eklemeden, bu rekabetçi iş alanında hiçbir marka hayatta kalamaz. Blogger sosyal yardım kampanyalarına katılma, sosyal medya kanallarına katılma, terimin gerçek anlamda müşterileri ile etkileşime girmesi gibi ilişkisel stratejiler, bu insan yüzünü bir markaya ekleyebilir. Hedef müşterilerinizin önerilerine yanıt vermek, sosyal medya incelemelerine, derecelendirmelere ve önerilere dikkat etmek, bir markanın büyümesine, daha yüksek dönüşümlere ve dolayısıyla daha iyi bir kâr grafiğine sahip olmasına yardımcı olabilecek bir şeydir!

Mobil cihazlar için optimize edilmiş bir web sitesi, Google'ın izlediği bir zorunluluktur!

Mobil cihazlarda bir web sitesinin nasıl performans gösterdiği 2015'te önemli olacak. Google, mobil kullanıcıları tatmin edemeyen web sitelerini çok katı cezalandırdı. Mobil her alanda büyüyor ve mobil cihazlar için optimize edilmiş SEO dostu bir web sitesi de var! Mobil kullanıcılar, hareket halindeyken & # 39; ve bunu yapmayan web siteleri, arama motorlarının sıralamasını düşürerek, dönüşüm oranlarını da etkileyecek.

Sosyal işaretlere yerleştirilecek daha fazla değer

Arama motoru optimizasyonu için kısa süreli başarı elde etmek için kısa yollara başvurmanın korkunç stratejilerden yararlandığı günler geride kaldı. Şimdi sadece SEO hizmetleri sunan şirketler için adil oyun oynamakla ilgili, böylece müşterilerin web siteleri Google'ın iyi kitaplarında bir yer bulabilir. Bağlantılı tarımın sona ermesi, spam ve bir web sitesinin akreditasyonuna nasıl erişileceği ve burada sosyal sinyallerin gözlemlendiği bir dönem 2015'te daha büyük bir şekilde hesaba katılacak. Google+, Facebook gibi farklı sosyal kanallarda güçlü bir çevrimiçi varlık Twitter ve beğenenler yalnızca arama motoru sıralamasının iyileştirilmesinde değil, sonuç sayfasındaki içeriğin tıklama oranının da artırılmasına yardımcı olur. 2015'teki sıralama algoritmasında, sosyal sinyaller kesinlikle önemli bir rol oynayacaktır.