डिजिटल विपणन

2018 Yılında Dijital Tasarım Eğilimleri

Her dijital ajans, son derece yetenekli logo tasarımcıları ve düşünce kuruluşu pazarlamacıları olmaksızın favori olamaz. Özverili bir endüstride yetenek ve zanaat geliştirmek önemlidir. Kullanıcılar, ürünle doğal olarak bağlantı kurmak için görsel tasarımları ve diğer grafikleri deneyimlemeye daha hevesli. Dijital tasarımlar, seyircinin genellikle odaklandığı enerji, his, grafik, UI & UX, site baskılarını vb. Gösterir.

Sakin Tasarımlar:

Ortaya çıkan trend, pürüzsüz boyutu gösteren degrade efektli sakin ve yatıştırıcı tasarımlardır. dijital tasarım Küçük simgeler ve mavi tonlar ile bu etki kesinlikle bu yıl geleneksel olarak devam edecektir. Açıklamalar daha zariftir ve kullanıcının zihnini yakalayabilir. Bu yıl dijital tasarımlar, gerçeğe yakın sanat eserleri oluşturmaya daha eğilimlidir. Bu sakinleştirici tasarımların hazırlanması için yeni bir tuval başlatıldı. Tasarımcılar, fütüristik bir şey yaratmak için Photoshop ve diğer yazılımları taktik bir şekilde ele alıyorlar.

Şefkatli Tasarımlar:

Gerçeküstü tasarımlar ve diğer görsel eğilimler, kullanıcının dikkatlerini çekerek artık daha fazla sıcak basma yaratan bir gün. Sanal efektler üreten sanat, dijital eğilimin yemyeşil tarafını üretiyor. Pozitif kalmak ve doğru renk şemasının karışımı ile tasarımları teşvik ederek bir tasarımın hissini artırabilir. Son yazı tipleri etkileyici görsel efektler için etkili destek sağlayan bir site için yenilikçi düzenler oluşturuyor.

3-D Uygulama ve Aletler:

Ambalaj tasarımları 3 boyutlu tasarımlarla ele alınmalıdır. Yuvarlatılmış bir elemanın şekli ve kenarları 3 boyutlu bir ambalaj için zor olabilir. Gelişmekte olan yazılım (lar) ın yardımıyla, şekil değiştiren öğelerin yeni 3-D araçlarıyla süslenmesi mümkündür. Renk karıştırma ekranları ile ambalaj üzerine gerçek bir bakış sunar.

İzometrik Kuralı:

Çok yönlü tipografi ve yeni görüntü boyutları ile izometrik tasarım 2018'in son trendidir. : e:

1. Yapay-izm

2. Gerçek görüntüler

İzometrik tasarımda reklamlar, gerçek sahnelere yakın olan hipotetik gerçek görüntülerin ekranlarına uymak anlamına gelir. Tarz dijital dünyada dayanılmaz moda. Bu tür görüntüler ve ekran resimleri, kullanıcının kafasını dizüstü bilgisayarlara, akıllı telefonlara ve diğer cihazlara çekerek etkilidir.

3D görüntüler, kendi dünyalarını oluşturulmuş ve maceracı geometrik eğik izometrik harmanlanmış tasarımlarla oluşturmuştur. Kullanıcıyı daha iyi bir keşif için teşvik ediyor.

Sonuç:

2018 yılı, minimalizm yaklaşımını cezbeden en yenilikçi ve yaratıcı eğilimleri bir araya getiriyor. Cesur renkler ve ileri teknoloji, kesinlikle çağın olumlu bir şekilde ele geçirilmesini sağladı.

Birçok tasarımcı, haşhaş renkleriyle hiper gerçek görüntüler için yeni teknikleri deniyor. Son trendler, teknolojinin ilerleyişine, üzerinde düşünecek pek çok tasarımın yanı sıra, yalnızca katkıda bulunuyor.