डिजिटल विपणन

3 Çevrimiçi Haftada 1000 $ Kazanmak İçin Hızlı ve Kolay Yollar (Trafikte Dime Yapmadan)

Başka kim çevrimiçi para kazanmayı öğrenmek istiyor? Yalan söylemekten bıktınız mı? Aldatılmak, kopyalamaktan ve hayal kırıklığına uğratmaktan mı? Eğer EASY çevrimiçi servet yaratma hakkında makalelerimizin çoğunu beğenmişseniz, basit gerçek şu ki sadece FED UP'tır.

Ama … Bana bir iyilik yapmanı istiyorum.

    ]

  1. Herhangi bir siteye, hizmete veya teklife gerçek bir AVALANCHE trafiği oluşturabileceğinizi … ve bunu yapmak için bir dime ödemek zorunda kalmamanızı hayal edin.
  2. PICK'inizi, zaten sizin ilginizi çeken yüksek kaliteli, yeni potansiyel müşterilere sahip olduğunuzu düşünün. teklif … Sitenize varmadan önce.
  3. Hiç işe yaramayacak gölgeli hilelere veya tekniklere güvenmeden, ÜCRETSİZ trafiğin ardında bir BOOMING işi yapabildiğinizi hayal edin. İçindeyken bile iyi hissediyorsunuz)

Gerçek şu ki, içerik pazarlaması dediğim çok özel bir trafik üretimi stratejisi geliştirdim … ve en iyi kısım sadece ANYONE okumasıyla ilgili Bu hak, sizin için vazgeçmek istediğim şeyi yapabilir.

Neden bana inanmalısınız? 5.000'den fazla yazdım (evet bin .. 🙂 okuyucuların MİLYONLARINI, birçok farklı nişte on binlerce aboneyi ve bloglar, web siteleri ve bağlı kuruluş ürün tanıtımlarını KOPYA yapabileceğiniz benzersiz içerik parçaları) … sadece aşağıdaki 3 basit tekniği kullanarak.

Hazır mısın? İşte, içerik pazarlama yöntemlerinden ENTIRELY türetilen ücretsiz trafikten başka hiçbir şey kullanmadan 4 rakam HAFTALIK gelir elde etmenin en iyi 3 yoludur. Ve unutmayın ki, SADECE bu sayıya ulaşmak için günde 150 dolar kazanmanız gerekiyor, bu şu an çok şey gibi HİSSET ETMEKTEDİR, fakat bu… ve bunu takip ederseniz bunu yapabilirsiniz.

1 – Kök Seviyesi Yönlendirme: Bir yüksek EPC ürünü seçin (CJ gibi ana bağlantı ağlarından birini kullanıyorsanız, 80 veya üstü bir EPC'yi tercih ediyorum) ve ziyaretçiyi doğrudan site dışındaki içeriğinizden doğrudan satıcılara yönlendiren bir kök düzeyi yeniden yönlendirmesi yükleyin Açılış sayfası, çerezinizle birlikte.

Bu, farklı ürünlerin bütün bir hokkabaz avlusu için çok iyi çalışıyor ve "ücretsiz deneme" teklifleri genellikle bu yaklaşımı kullanarak% 3 veya% 4'e dönüştürebilir. (ve genellikle kayıt başına $ 35 PLUS ödeyin … ki bu da daha hızlı hiper ekler)

2 – Bir sayfalık gözden geçirme siteleri: Bu yaklaşımı seviyorum ve bu kök, yukarıda kök seviyesinden daha iyi dönüşecek. .PLUS, doğal aramadan gelen arama motoru optimizasyonu ve doğal trafiğin ek avantajlarından yararlanır. (sadece içerik dizinlerinden değil, ilk örneğimizde sınırlı olacağınız yer neresidir?)

Anahtar? Ürün seçiminizi tek bir ürün yerine 3 ürüne genişletin! Çok kolay … ve gerçek tıklama oranları daha az olacakken … muhtemelen bu yaklaşımı kullanarak daha fazla para kazanacaksınız.

3 – İlişki Pazarlaması: Bir liste oluşturun. İlişki kurmak … ve ilişkiler. Ve sonra OWN hizmetlerinizi satın. Bir antrenör ol. Ya da danışman. Kişisel hizmetler, değer kazanmaya devam eden bir çevrimiçi servet kazanmanın mutlak EN İYİ yolu … ve tanıtımını yaptığınız ürünler düşerse ortadan kaybolmaz. (İlk iki örneğimizde CAN olduğu gibi, ve arka uçta da bir ağrı olabilir VE ne zaman banka hesabınız olabilir)

Dürüstçe?

Günde 3, 4 hatta 500 dolar kazanabilirsiniz. koç, sık sık her ne yaparsanız onu alarak sürekli kişisel kazanç yığınları içine tutkulu … VE acele yapmak!