एसईओ

Anahtar Kelime Araştırmasını Anlıyor musunuz?

Anahtar kelime araştırmasının gerçekten nasıl çalıştığını biliyor musunuz?

Arama motorlarında sıralamanın ilk şartı, anahtar kelime araştırması yapmak ve harika bir anahtar kelime oluşturmanın ne olduğunu anlamaktır. Site sahiplerinin, çok iyi olmayan bir anahtar kelime ile iyi bir kalite arasındaki farkı bilmeleri ve niş siteniz için kaliteli bir seçim yapmanın belirli anahtar kelimeler için nasıl daha yüksek ve daha hızlı sıralamanıza yardımcı olacağı önemlidir.

Ben ' Web sitenizin trafiğini artırmak için anahtar kelime araştırması hakkında bilmeniz gereken her şeyi size sunacağız ve aşağıdaki konuları tartışacağız:

  • Anahtar Sözcüklere Giriş
  • Kalite Anahtar Kelimesine Nasıl Bakılır
  • Rekabete Yönelik Rekabeti Anlama
  • Alfabe Çorbası Tekniği ile Nuggets Bulmak
  • Anahtar Kelime Listeleri Oluşturma ve Kurma

Sezgisel – tanımı: (dayanarak) bilinçli akıl yürütme olmadan bile gerçek olanı hissettirir.

Anahtar kelime araştırması sezgiseldir … kendini zihniyete sokmak ve kendinize "bu arama terimini kullanan kişi neden?" diye sormak çok önemlidir.

Anahtar Kelimeler

Anahtar kelime – tanımı: arama motorları, Google, Yahoo, Bing, vb insanlar tarafından kullanılan kelimeler ve ifadeler .. Anahtar kelime örnekleri: bisiklet sürmek nasıl , web sitesi trafiğini artıran bir güveç nasıl yapılır.

Birçok arama yazılmamış, ancak sesli veya sesli aktif aramalar yapılmamıştır. Örn: "Hey Google yakınımdaki bir Ev Deposu nerede."

Web sitenizi, arama motorlarında kullanıcıların aradığı kelimeleri ve kelime öbeklerini öğrenerek, web sitenizi niş içindeki terimleri arayan kişilerin önüne koymaktır. . Ayrıca, Google arama sonuçlarında sıralamak için hangi kelimelerin veya kelime öbeklerinin daha kolay olacağını belirlemek de önemlidir. Bu, hepsi anahtar kelime araştırmasıyla başlar.

Kalite Anahtar Kelimesinde Neye Bakmalı

Kaliteli bir anahtar kelime tam olarak nedir?

alıcı veya izleyici arama amacını gösteren terim. Kaliteli bir anahtar kelime belirli ve doğrudan ve çok geniş değil. İki farklı anahtar kelime örneğini karşılaştıralım ve en kaliteli anahtar kelimelerin hangisinin kullanılacağını görmeliyiz.

Para ve kutular anahtar kelimeler olabilir, ancak belirsizlikleri nedeniyle kaliteli anahtar kelimeler değildir. Bunları "çevrimiçi para kazan" veya "karton taşıma kutuları" ile karşılaştıralım. Güzel kaliteli anahtar kelimeler, belirli veya görüntüleyen bir arama amacına sahip olan ve arama çubuğuna girdikleri terimlerdir.

Rekabet ve Trafiği Anlamak

Anahtar kelime aracının trafik sütunundaki sayı, potansiyel aylık anlamına gelir. ilk arama motoru sonuç sayfasında sıralanırsanız, web sitenize yapılan ziyaretler.

Anahtar kelime aracındaki QSR veya alıntılanan arama sonucu, Google'da bu anahtar kelime için ilk sayfa sıralamasını arayan rakip web sitelerinin sayısıdır.

Alfabe Çorbası Tekniği ile Anahtar Kelimeler Bulmak

Günümüzün avantajlarından yararlanılabilecek en iyi anahtar kelime bulma tekniğinden biri Alfabe Çorbası tekniğidir ve gerçekten çabalarınızı artırabilir. Makale yazma fikirleri için anahtar kelime bulma yöntemi, her zaman kullanmanız için harika bir araçtır. Çünkü, sizden kontrol etmek ve seçim yapmak için AZ'den yüzlerce anahtar kelime ortaya çıkaracaktır.

Bu tekniği kullanarak, mevcut en kaliteli anahtar kelimeleri bulabilirsiniz. . Alfabe çorba anahtar kelime araştırma yöntemi size yeterli sayıda kaliteli anahtar kelime sağlayacaktır.

Arama motorları ile daha iyi sıralamalar elde etmek isteyenler için iki temel amacı olan Google'ın Anahtar Kelime Planlayıcı Aracı dahil olmak üzere çevrimiçi anahtar kelime araçları ÜCRETSİZ vardır SEO ile web sitenize ziyaretçiler (arama motoru optimizasyonu).

  1. Anahtar kelime fikirleri sağlamak
  2. Anahtar kelimeler için aylık arama hacimleri hakkında tahminler vermek

Kaliteli anahtar kelimeler seçilmesinden bu yana SEO sürecinin önemli bir adımı olduğundan iyi bir anahtar kelime aracının nasıl kullanılacağını ve kullanıldığını öğrenmek önemlidir. [19659003] "Alfabe çorbası tekniği – Zengin Ortaklık" arama çubuğuna girebilir ve sonuçları görebilirsiniz. Eminim bu yöntemi seveceksiniz ve bu anahtar kelime araştırma yönteminin derinliğini de göreceksiniz.

Anahtar Kelime Listeleri Oluşturma ve Kurma

Oluşturmak ve yönetmek için çeşitli yöntemler vardır. anahtar kelime listeleri. Makale yazma fikirlerini, başlıklarını veya alt başlıklarını almak için araştırma listelerinizi ileride başvurmak üzere kaydetmek iyi bir fikirdir. Her liste araştırılan web siteleri alan adı, tire, anahtar kelime ile etiketlenmelidir. Söz konusu belirli anahtar kelime veya QSR için Google’daki trafik ve rakip sitelerin sayısı da kaydedilmelidir. Kullandığım anahtar kelime araçlarının aramalarınız için bir kaydetme seçeneği vardı.

Ücretsiz veya deneme hesabı çok fazla bilgi göstermeyebilir, ancak ücretli bir hesap çok daha fazla açılır. Ücretsiz sürümlerin kullanımı harikadır, ancak ücretli bir hesaba kayıt olanlar için çok daha fazla araştırma sonucu vardır.

Anahtar kelime listenizi oluştururken, bir makale için araştırma yaptığınızı varsayalım. Yazıyorsunuz ve ana anahtar kelime "artan web sitesi trafiği" dir. Benzer anahtar kelimeleri bir avuç araştırın. Ardından, listeyi "artan web sitesi trafiği etiketi" içine kaydedersiniz.

Gördüğüm tüm anahtar kelime araçlarının, bir önceki anahtar kelime aramalarının tümünü gösterecek bir "Geçmiş" sekmesi vardır. Bu ücretsiz hesaplarla mevcut olmayabilir

Bu Ne Yaptı

Zengin bağlı kuruluşlar tarafından oluşturulan harika bir araç olan Jaaxy Enterprise Anahtar Kelime Aracı'nı kullanmak için Wealthy Affiliate prim üyeliği ile olsun. kendileri, Kyle ve Carson. Jaaxy ile üyeliğin toplam maliyeti, ortalama olarak sadece birer pennies için ortalama bir performans sergiliyor.

Çok zaman alıcı olabilen süreçlerde, her gün bile tamamlanması gereken önemli görevler var. Bu kadar küçük bir miktarı, büyük bir hasat elde etmenize yardımcı olabilecek bir araca yatırım yapmak hiç zahmetsizdir ve zamandan tasarruf sağlar.

Doğru trafik, rekabet ve alan adı analizleri sunabilecek bir anahtar kelime aracına sahip olmanızın önemli olduğunu söylüyorlar. milyarlarca anahtar kelimeye Bir anahtar kelime araştırma aracıyla, arama motoru optimizasyonunuzu ve tıklama başına ödeme kampanyalarınızı kendi sınırlarına ulaştırmak için kullanabileceğiniz çoğu anahtar kelimeyle benzersiz, sıcak ve keşfedilmemiş bilgileri hızla keşfedebilirsiniz.